Serie A 22/23 H:3 | Lazio 3-1 Inter | MS | 26 Ağustos | S Sport+ & S Sport 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 22/23 H:3 | Lazio 3-1 Inter | MS | 26 Ağustos | S Sport+ & S Sport 2

1652690863960.png

1661179012612.png
1652690877054.png
1652690872674.png

1661179960710.png

Serie A 2022/23 Sezonu 3. Hafta
Lazio - Internazionale
Stadio Olimpico
26 Ağustos 2022 Cuma
21:45

1652611306288.png

# maca az kaldi. cok guzel bir mac olacagini bekliyorum.

ligde en begendigim hocalardan ikisii bu versus da kozlarini paylasacaklar.

*lazio deplasmanlari inter adina gozlemledigim ve izledigim maclar dolayli her donem renkli,cekismeli gecmistir....
cok guzel goller izledim gecmis versus maclarinda...

bugun de benzer bir zevki izlerken alacagimizi umuyorum. her iki taraf da, ofansif oynayan ,tempolu futbolla gozlerimizin pasini silecekleri bir 90 dakikaya imza atacaklardir suphesiz .

bir tarafta sarri hoca - diger tarafta inzaghi ...
433 versus 352

ilk 11 ler aciklanmis.
buyuk surpriz ; hakan'in yedekte olmasi. gecen hafta gol atmasi ve performansindan bagimsiz,
bugun yerine italyan merkez gagliardini tercih edilmis. < lazio karsisinda merkezi daha saglama almak istiyor cikarimi yapilabilir bu secim ozelinde.

genel olarak iki takimin 11ini *ustteki buyuk surpriz disinda - bekledigim 11ler olarak tanimliyabilirim...

guzel mac olsun . izleyenler keyif alsin.....

dip not; eski interli ~ yeni laziolu *vecino bugun eski takimina karsi mucadele edecek.

# maca az kaldi. cok guzel bir mac olacagini bekliyorum.

ligde en begendigim hocalardan ikisii bu versus da kozlarini paylasacaklar.

*lazio deplasmanlari inter adina gozlemledigim ve izledigim maclar dolayli her donem renkli,cekismeli gecmistir....
cok guzel goller izledim gecmis versus maclarinda...

bugun de benzer bir zevki izlerken alacagimizi umuyorum. her iki taraf da, ofansif oynayan ,tempolu futbolla gozlerimizin pasini silecekleri bir 90 dakikaya imza atacaklardir suphesiz .

bir tarafta sarri hoca - diger tarafta inzaghi ...
433 versus 352

ilk 11 ler aciklanmis.
buyuk surpriz ; hakan'in yedekte olmasi. gecen hafta gol atmasi ve performansindan bagimsiz,
bugun yerine italyan merkez gagliardini tercih edilmis. < lazio karsisinda merkezi daha saglama almak istiyor cikarimi yapilabilir bu secim ozelinde.

genel olarak iki takimin 11ini *ustteki buyuk surpriz disinda - bekledigim 11ler olarak tanimliyabilirim...

guzel mac olsun . izleyenler keyif alsin.....

dip not; eski interli ~ yeni laziolu *vecino bugun eski takimina karsi mucadele edecek.
Ben bu maça 1/2 olura bi 20 lira attım Suat abi :D Diğer kuponlarda da Ms 2 Ve 2,5 Üst oynadım.Eğer Lazio ilk Golü atıp öne de geçerse Ms 2 oynayacam :D

Ben bu maça 1/2 olura bi 20 lira attım Suat abi :D Diğer kuponlarda da Ms 2 Ve 2,5 Üst oynadım.Eğer Lazio ilk Golü atıp öne de geçerse Ms 2 oynayacam :D
cok zor bir versus . jeneriklik golleri, kiran kirana eslesmeleri , dolayisiyla skoru kestirilemeyen denklemlerden.
genel de buyukler ozelinde roma olimpico da olan maclar gozlemledigim kadariyla her skora acik.

lazio.ligin ilk ic saha macinda ,macin hemen basinda 10 kisi kaldilar. versus bologna .
macin son donemecinde aciildilar. geriden gelip 2 gol buldular. 2-1

2.mac deplasmanda torino da , * juric hoca nin sistemini kiramadilar.
genel anlamda torinoyu iyi bulmustum bu macta.
mac bitiminde laziolu oyuncular hakemi ablukaya aldilar atak yapacaklarken dudugu calip maci bitirdiginden dolayi.
3 oyuncu sari gordu.

versus inter macinda bir taraf 10 kisi kalir tahminindeyim.
gollu mac olur. <=> 2 mac ozelinde ligde, interi daha cok pozisyona giren anlayista buldum.

gollu beraberlikte cikabilir. interin kazanimi da. lazio tarafinda kanimca immobile de is biter~maci kazanmalarina dair.

tahmini en zor sahalardan nazarimda. olimpico. eskiden bugune....

İnter'in hocası küfür yemek istiyo galiba yav Lukaku'yu oyundan aldı daha sonrasında da skor 2-1 olduktan sonra da Hakanla Correa'yı oyuna alıyo :D

Üst Alt