Serie A 23/24 H:33 | Milan 1-2 Inter | MS | 22 Nisan | S Sport+ & S Sport 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 23/24 H:33 | Milan 1-2 Inter | MS | 22 Nisan | S Sport+ & S Sport 2

tepe kamera olaya girince bi an rugby macindan bir kare izliyorum sandim .

macin son anlarindaki ozellikle-milan faulleri ayaga veya cekme turu faul degilde, rugby,amerikan futbolu sporlarinda olan sarjli tarz fauller olmasi ilginc anlardi...

gollerden en guzeli bastan sona giris gelisim kapanis babinda thuram golu.

<- bizim abdul'un klasik nokta atisi ^asistvari uzun paslarindan birine imza atan isim ^bastoni idi -yanilmiyorsam.

yagmurlu hava, islak zeminde olabilecek en zeki vurusla topu filelerle bulusturan thuram ,benim adima macin adami idi . gol disinda, ondeki enerjisi ve top tutusu,topsuz oyunda rakibi zorlayan performansiyla tam bir kompakt bireysel derbi performansi izletti.

lautaro ile muthis ikili oldular.

hakan adina ayri bir sevindim. cok beklemisti bu sampiyonlugu. doya doya kutlasin.

oneri babinda sunu yazip mesaji noktaliyayim : bizim forumun twitter hesabi da tebrik mesaji gonderebilir hakan kardesimize.
@Uğur İz , @Alper Altun .

dipnot;

inter basliginda yazacagim, buradan da belirtmis olayim ;

inter son yillarda en efektif futbolu oynayan ve bunu sureklilik kivaminda yapan asiri kompakt ve de kollektif bir takim. cogunluk tecrubelilerden olusuyor, bu sefer ciddiyeti elden birakmayip erken den ^kupaya uzandilar.

^ darisi galatasarayimizin gururu aslanlarimizin basina .

tebrikler inter - tebrikler galatasarayli hakan calhanoglu .

saygi ve selamlar.

tepe kamera olaya girince bi an rugby macindan bir kare izliyorum sandim .

macin son anlarindaki ozellikle-milan faulleri ayaga veya cekme turu faul degilde, rugby,amerikan futbolu sporlarinda olan sarjli tarz fauller olmasi ilginc anlardi...

gollerden en guzeli bastan sona giris gelisim kapanis babinda thuram golu.

<- bizim abdul'un klasik nokta atisi ^asistvari uzun paslarindan birine imza atan isim ^bastoni idi -yanilmiyorsam.

yagmurlu hava, islak zeminde olabilecek en zeki vurusla topu filelerle bulusturan thuram ,benim adima macin adami idi . gol disinda, ondeki enerjisi ve top tutusu,topsuz oyunda rakibi zorlayan performansiyla tam bir kompakt bireysel derbi performansi izletti.

lautaro ile muthis ikili oldular.

hakan adina ayri bir sevindim. cok beklemisti bu sampiyonlugu. doya doya kutlasin.

oneri babinda sunu yazip mesaji noktaliyayim : bizim forumun twitter hesabi da tebrik mesaji gonderebilir hakan kardesimize.
@Uğur İz , @Alper Altun .

dipnot;

inter basliginda yazacagim, buradan da belirtmis olayim ;

inter son yillarda en efektif futbolu oynayan ve bunu sureklilik kivaminda yapan asiri kompakt ve de kollektif bir takim. cogunluk tecrubelilerden olusuyor, bu sefer ciddiyeti elden birakmayip erken den ^kupaya uzandilar.

^ darisi galatasarayimizin gururu aslanlarimizin basina .

tebrikler inter - tebrikler galatasarayli hakan calhanoglu .

saygi ve selamlar.
Hakan Ç'ye kırıldım ben son röportajından dolayı. Umrumda değil ne yaptığı

Üst Alt