Serie A Maçlar Başlığı - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Penaltı gelebilir.

barella'nin itildigi pozisyondan bahsediyorsan- kanimca penalti. rakibin elleri bariz barella'yi arkadan itekler turde kontak.

maca genel anlamda donecek olursam:

inter cok kotu bir giris yapti maca...
empoli ligin konta takimlarindan. elde bu baglamda iyi oyunculari var ,misal, devrenin empoli adina en iyi oyuncusu olan > genc yetenek arnavut *asllani one cikan oyunculari idi benim adima...
kendisi empoli altyapi cikislidir. u17den bugune...
cdm de oynayabilen bir yetenek. genel anlamda acm oynatiliyor. bugun inter'i bayagi zorladigini da soylemek gerekir.

inter tarafina gelirsek,

begenmediklerimden basliyayim;

momentum olusmasina sekte vuran bazi anlardaki barella nin on alanda birden fazla basit top kayiplari haliyle kontraya donustu empoli adina...

dimarco, rakibin kontralarinda fazla onde oldugu icin onun oldugu kanattan bayagi yara aldi inter. keza golde burdan gelmisti....

inter stoper ikilisi skriniar ve de vrij... yenilen gollerde kotu kademe ve adami kacirma ,pozisyonu okuma adina sasilacak basit ve hayati hata yaptilar her iki golde ve sayilmayan golde. burda elbette ozellikle empolinin gollerinden birinde(2.gol) inter kalecisi cizgi ve onu dursaydi empoli nin rahat vurusla gol bulmasi bu kadar kolay olmazdi.

.

0-2 den reaksiyon vermek zordur. inter zoru basardi simdilik. bu noktada hakan'a bir parantez acmak gerekir.
ilk gol olusumunda orta sahada bir kac one gidisli verkaclarla topu ceza sahasi carprazina kadar gelmesinde payi buyuktu...

2.gol zaten net kendisine yazar. muthis bir asistle takimina direnc sagladi.
iyilerden perisic ve lautaro'yu da sayabilirim. sag ful kanat hollandali oyuncu cok hirsli ve istekli fakat o da barella ile beraber top kayiplari yapmasi eksi goruntu idi.. genel anlamda fena degildi. 2.devre bi asist bekliyorum kendisinden.

hakan tarafindan atilacak galibiyet golu hos olurdu her yonden....

iyi seyirler.

Üst Alt