Serie A Maçlar Başlığı - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bakın çok net söylüyorum bu Atalanta ŞL'de bu sene final oynarsa kimse şaşırmasın. Yeter ki ciddi sakatlık,ceza olmasın.

lazio, torino deplasmanında 1-0'dan geri döndü. Bu adamlar acı acı şampiyonluk istiyor be. Olur-olmaz ama takdiri hak ediyorlar.

atalanta gelecek sezonda şlde olacak gibi. Gerçekten çok ama çok büyük başarı. 1 sene başarı kazanıp yok olan çok olur ama Gasperini ile beraber 3-4 senedir ligin baş takımları arasına girdiler.

Tarihinde doğru dürüst başarısı olmayan bir takım için inanılmaz başarılar.

juve şampiyon olur büyük ihtimal ama milan,atalanta ile maçları var. Bu maçlarda puan kaybederse belki lazio maçı final olabilir. Düşük ihtimal ama belli olmaz.

Pandemi öncesi çok güçlü gelen lazio, sonrasında dar kadronun cezasını çekti. Yine de Şampiyonlar Ligi yapacaklar. Uzun zamandır yoklardı o kupada.

adamlar öldü abi ya. Virüs öncesi freni boşalmış kamyon gibi ivmelilerdi ama o virüs her şeyi bitirdi. Juve birde ŞL'ye odaklanacaktı vs.

11 kalitesi iyi ama yedekler kötü.

Bu maç baya önemli idi. Juventus art arda Milan-Atalanta ve Sassuolo ile oynuyor. Sonra seninle maçın var. Baya şeyler olabilirdi bu süreçte. Yazık oldu.

Bu maç baya önemli idi. Juventus art arda Milan-Atalanta ve Sassuolo ile oynuyor. Sonra seninle maçın var. Baya şeyler olabilirdi bu süreçte. Yazık oldu.

bence yine de başarıdır. Kimse şampiyonluk beklemezken buraya kadar geldiler. Bilmiyorum kaç yıl oldu ama uzun süre sonra ŞL yapacaklar. En son 2004'te bjk ile oynadıklarını hatırlıyorum. Kadroyu tutup, doğru hamleler yaparlarsa seneye daha fazla zorlarlar inter ile beraber

Üst Alt