Serie A Maçlar Başlığı - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
29 yildir futbol izliyorum, ayni ligdeki iki takim arasinda ilk defa bu denli ucurum farki goruyorum ilk 15 dakika

Atalanta Juve’nin paf takimina karsi oynuyor sanki

fark 6 değilde 4 olsa atalanta buradan şampiyon olabilir derdim ya. Bu maç sonrasında Sassuolo deplasmanı ve Lazio maçı var Juve'nin.

Italyanlarin anadolu takımları tıpkı almanların bayerne yatıp diğerlerine çelme taktıkları gibi juveye çalıştıkları icin sarri gibi ikinci lig tdsiyle bile sampiyon olabiliyorlar. 90 yaşında ilk şampiyonluğunu aldı tebrik edelim.

Atalanta müthiş bir atılım yapti son 3 yilda.2 yıldır sl ye kalıyorlar hirvatistan ve sirbistanda müthiş bir gözlemci ağları var.Her sene yüksek bir satış yapıp yerine 3 4 gelecek vaadeden topçu aliyorlar.Ve ılgaz demiş olabilir alt yaş gruplari bile şuan a takımın oynadığı taktikle çalışma yapıyorlarmış. Cidden helal olsun adamlara

italyada en son bu kadar keyif veren futbolu herhalde baressili van bastenli rijkartli ve van gulitli milan oynamış olabilir.Gerci bu senr lazioda süper top oynuyordu ama patladılar bir süre sonra

Üst Alt