Serie A Maçlar Başlığı - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence Milan Atalanta'ya takılacak ve Inter şampiyon olacak.
Yukarıda da yazmıştım. Yenilmediği müddet sıkıntı yok. Son 2 maçtan 4 puan yetiyor Milan'a. Atalanta'dan 1 Sassuolo'dan 3 puan aldı mı finito.

Tonali bayağı sırtlıyor takımı bir kaç haftadır.

Çok zor geçecek Atalanta ve Sassuolo maçları var Milan'ın. Buradan minimum 4 puan çıkarılarsa şampiyon oluyorlar sanırım, çünkü yanlış hatırlamıyorsam İtalya'da ikili averaja bakılıyor olası bir puan eşitliğinde.

Milan Inter'i yenmişti, ilk maçta berabere bitmişti.

yarın start alıyor iki gözümün çiçeği

merak edilen nokta çok
juve dönecek mi, öikan koruyacak mı, lukakulu inter ne yapar, roma zorlar mı, fio başverir mi vs..

maalesef sezona girerken en merak ettiğim iki takım olan montaj ve torino maçı bizimkiyle çakışıyor

yarın start alıyor iki gözümün çiçeği

merak edilen nokta çok
juve dönecek mi, öikan koruyacak mı, lukakulu inter ne yapar, roma zorlar mı, fio başverir mi vs..

maalesef sezona girerken en merak ettiğim iki takım olan montaj ve torino maçı bizimkiyle çakışıyor

çok güzel sezon olacak

juve bu sefer nokta hamleler yaptı. Ben 2 senenin ardından ligi alacaklar diyorum

inter'de en önemli konu lukaku-martinez yine 2 sene önceki gibi mi olacak. Eğer olursa inter-juve çekişir

milan bence 3.sırada. Pioli yine sihir yapmaya çalışacak. Kadrosu kısıtlı yine kessie de gitti

roma'dan beklentim çok. Avrupa liginde sonuna kadar giderler. Ligde de bu 3lünün arasına girebilirler

napoli güç kaybetti bence. İnsigne ve mertens gibi 2 efsane gitti. Koulibaly gitti

sarri geçen sene kötüydü ama yine de sarri sarridir. Lazio bir şeyler yapabilir

@napol yine piyango bulmus .
*gurcu klas genc yetenegi kapmislardi. suan oynanan macta dokturuyor.
kumasi iyi bir yetenekti zaten - yanilmiyorsam sartlar dolayisiyla mecburi transfer yapti .

@juve vs sassuolo macinda muldur ve kaan 11de. saglam mac olur. juve nin nasil bir skor alacagini ayrica merak ediyorum.

Üst Alt