Seri'nin Maliyeti Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üstüne konuşulacak herşeyi konuştuk. Geçen sezon Barcelona kendisini 40 milyon euroya transfer edecekken Nice son anda fiyat arttırdığı için transfer gerçekleşmemişti. Belhanda ile müthiş işler yaptı. Tekniği, temposu ve kalitesi üst seviye. Ligin en pahalı orta sahası. Mutluluğun tarifi yok
Welcome to Galatasaray, Jean Michael Seri !

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diagne'ye gözü kapalı 13 veriyoruz ama
Dostum bunu da savunan yok ki.O zamanki şartları iyi biliyorsun.yönetim takımı 6 ay forvetsiz bıraktı.üstüne kış transfer dönemine belli ki plansız girdiler.son günlere kadar ha geldi ha gelecek tutup gözünün önündeki diagneyi aldılar yanlış kere yanlış.
Demek istediğim bu süreci marcao tarzı transferlerle atlatmak daha mantıklı.yoksa kiralık oyuncu bir sene götürecek ee sonra yerine yine oyuncu alman lazım.bir nevi kendimizi kısır döngüye sokuyoruz

Dostum bunu da savunan yok ki.O zamanki şartları iyi biliyorsun.yönetim takımı 6 ay forvetsiz bıraktı.üstüne kış transfer dönemine belli ki plansız girdiler.son günlere kadar ha geldi ha gelecek tutup gözünün önündeki diagneyi aldılar yanlış kere yanlış.
Demek istediğim bu süreci marcao tarzı transferlerle atlatmak daha mantıklı.yoksa kiralık oyuncu bir sene götürecek ee sonra yerine yine oyuncu alman lazım.bir nevi kendimizi kısır döngüye sokuyoruz

Yapacak bir şey yok ffp kısıtlıyor bizi.

Çok iyi bir anlaşma.. Fulham 2.5 istiyor diyorlardı 2.5a bile razı olan arkadaşlar vardı forumda ben max 2ye bitmesi gerektiğini söyledim yönetim daha iyisini yaptı.. Opsiyon da gayet iyi 1 yıl önce 30a aldıkları adamı 10a bırakacak değiller bize

Üst Alt