serkan kırıntılı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

serkan kırıntılı

Şu pozisyon resmen şikedir. Amatör değil bu adam fb ye karşı oynadığı maçlarda da bazen güzel performanslari da var. Bu sefer eşeği sağlam kazığa bağlamak istemişler. Gsc olarak bu harekete güzelleme yapan arkadaşlarda yanlışlarından donmelidir

Adam eski fenerli. Nasıl oluyorsa fener maçından önce futbol tarihine geçecek hata yapıyor. Hem de öyle böyle bir hata değil. Sevmem böyle şeyleri dillendirmeyi ama ilginç gerçekten.

2010 yilinda Bursanin sampiyon oldugu sezon, Ankaragücü kalecisiyken ligin sondan bir önceki haftasi Ankarada oynananacak olan bir fb maci öncesi bu köpek mactan iki üc gün önce Istanbul Kadiköyde dolasiyordu.
Macta ise sapik supuk hatali goller yiyip maci fbye hediye etmisti.
Sezon sonu ne mi olmustu? Serkan Kirintili fbye transfer olmustu.

TastyMediumArgentineruddyduck-max-1mb.gif

Pff, beni şöyle boş muhabbetlere dahil etmeyin rica ediyorum.

Ne alakası var hakem hatasıyla oyuncunun 20 saniyede yaptığı hatanın? Her şey şike ise izlemeyin, takip etmeyin ligi o zaman.

Demek istediğim bizim lehimize birşeyler olduğunda şerefsiz medya bunu günlerce konuşup duruyor ama bunlar neredeyse her maçı hakem hatasıyla kazanıyor ve ses seda yok. Sonra bizim taraftar bile hakemleri bahane etmeyin diyorlar. Ona sinir oluyorum. Şimdi bu serkan kırıntılı bizim eski kalecimiz olsaydı ve haftaya bunlara karşı maçımız olsaydı bütün hafta konuşulurdu bu konu. Bizdeki yönetim ve taraftar sayesinde bunlar devam edecektir maalesef.

Üst Alt