sertab erener - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sertab erener

Kusura bakmasın da haketti kaşar.

@Mahir Koç belki gözünden kaçmıştır diye mention atıyorum..

k.gif
a.gif
st.gif
a.gif
r.gif

____________k_______________a___________________ş_____________________a_________________r____________

Bu adamin gerekli gereksiz herseye like atmasina anlam veremiyorum , sizde de var bu

Akli basinda adamlarsiniz , instagram degil bir sey degil , anlamsizca her mesajin altinda , en basit tamam yazili mesaja bile like atiliyor

Bu adamin gerekli gereksiz herseye like atmasina anlam veremiyorum , sizde de var bu

Akli basinda adamlarsiniz , instagram degil bir sey degil , anlamsizca her mesajin altinda , en basit tamam yazili mesaja bile like atiliyor

çok doğru bir noktaya parmak bastınız sinan bey,

like atma hastalığı olabilir hatta bundan kurtulamıyor bile olabilir.

en iyisi 1 ay ceza verip hastalığına yardım etmek

Bir tek onda yokki 5-10 tane var boyle

Bir kere birine tepki gosterdim like atiyor , tamam diyorum like , baska alakasiz bir sey yaziyorum like

Ozelligi kalmiyor

Her neyse , birbinize atin bana atmayin , kac kere soyledim , saygi gosterin lutfen

Bir tek onda yokki 5-10 tane var boyle

Bir kere birine tepki gosterdim like atiyor , tamam diyorum like , baska alakasiz bir sey yaziyorum like

Ozelligi kalmiyor

Her neyse , birbinize atin bana atmayin , kac kere soyledim , saygi gosterin lutfen

bitcoin gibi kıymetli bir sanal paraya dönüştü bu like işi..

insanlar anlamsız yere takas usulü birbirine like atıyorlar.

ya like sistemini kaldıracaksın yada bu hastalığı tedavi etmenin bir yolunu arayacaksın.

Mahir hastalığını kabul etti ve ikinci evreye geçti.

ikinci evre bırakma, verin 2 ay cezayı.

bitcoin gibi kıymetli bir sanal paraya dönüştü bu like işi..

insanlar anlamsız yere takas usulü birbirine like atıyorlar.

ya like sistemini kaldıracaksın yada bu hastalığı tedavi etmenin bir yolunu arayacaksın.

Mahir hastalığını kabul etti ve ikinci evreye geçti.

ikinci evre bırakma, verin 2 ay cezayı.

bağımlıyım. elimden bir şey gelmiyor Doruk. ben bir like verme bağımlısıyım.

Forumda ciddiyet yok da ondan . Ismin mustafa , aylardir yok mahir yok koc

Serkanin ismi serkan degil , doruk ata diye biri var ismini bilen yok , hayri 10 senedir burada ismini bilen yok

Acikcasi bir kac kisiyi de anlamiyorum , senelerce kendi ismiyle buradayken bir aydinlanma mi geldi ne olduysa degistirmis

Dun adminlerden birine hayri kim dedim soylemedi , ama soylemek istemeyip soylemedigini dusunuyorum , adam o kadar mod vs oldu , kimdir nedir bilmeden mod mu yapilir

Bu hususta en takdir ettigim ikili , baska sebeplerden sevmesem de emrah tir , bir de forumun bence krali yusuf karadir

Bir aday da bu siralar gozume carpiyor , kiyak bir adam var mehmet eroglu diye ,

Bu 3 unu ayiriyorum

Alintiyi da bombos kullananlar var,
Alinti yapmasa,
Msjini bosluga salsa
Biliyor ki bir insan evladi bile muhatap almayacak
O yuzden alintiladigi cevap verir diye birine alinti yaoiyor alakasiz

ub.msji

ulan biriktirip marketten cola alıyoruz sanki karşılığında

Sinan a like vermeyin bundan sonra

ona vereceğinize foruma yeni gelen üyelere verin like ları

üye sayısına katkıda bulunun

aşk şarkısındaki çığlığı hala atabiliyor mu diye merak ettiğim sanatçıdır

her dinleyişimde tüylerim bakır teli gibi oluyor

Forumda ciddiyet yok da ondan . Ismin mustafa , aylardir yok mahir yok koc

Serkanin ismi serkan degil , doruk ata diye biri var ismini bilen yok , hayri 10 senedir burada ismini bilen yok

Acikcasi bir kac kisiyi de anlamiyorum , senelerce kendi ismiyle buradayken bir aydinlanma mi geldi ne olduysa degistirmis

Dun adminlerden birine hayri kim dedim soylemedi , ama soylemek istemeyip soylemedigini dusunuyorum , adam o kadar mod vs oldu , kimdir nedir bilmeden mod mu yapilir

Bu hususta en takdir ettigim ikili , baska sebeplerden sevmesem de emrah tir , bir de forumun bence krali yusuf karadir

Bir aday da bu siralar gozume carpiyor , kiyak bir adam var mehmet eroglu diye ,

Bu 3 unu ayiriyorum
Ustad 5 sene orjinal ismim ile forumda duhul ettigimi biliyormuydun ?

Bir digeri de bazi konular sadece resim , ibrahim tatlises gormekten gina gelip konudan ciktigim oluyor

Binde bir olur ama bazi konularda mesajdan cok anlamsiz fotograflar oluyor

Üst Alt