Servet Kalsın mı? Gitsin mi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Kalsın mı? Gitsin mi?

Cevap: Servet Kalsın mı? Gitsin mi?

Koyu Fenerli bi adamın bu takımda kaptan olması ne kadar doğruysa Servetin kalması o kadar doğru

Kalsın. Kalacaktır da zaten

Bu arada atletico maçında taçtan gelen topu yumurtlayan neill ile 2 dakikada 2 sarı gören canerin hiç suçu yok, tek suçlu servet. ok

Bana kalirsa cok vasifsiz bi futbolcu sadece Turk defans eksikligi cekilen bi doneme denk geldigi icin iyi deniliyor yoksa bi halt yedigi yok.

Cam olmasa Turkiye deki en iyi defans G.Zan'dir en azindan pas atmayi biliyor. O yuzden dediginiz gibi bulunmaz hint kumasi degil, bulunur Turk Sigiri. Gitsn.

Şimdi çıkıp kendi görüşleri doğrultusunda "ankaragücü maçını hatırla" diyip karşı-argüman sürecekler %100 eminim. Ama bu sene tel tel dökülen takımda birşeylerin çabasını veren tek eleman 9 gol falan atan baros bile değil, servet oldu eh biraz da culio'yu tuttum. Bence seneye sıfırdan kurulacak kadroda şuanki takımdan iki kişiyi direk yazarım.

Servet ve Culio

Tabi ki anlayışla karşılamak gerekir ki yabancı sınırlaması dolayısıyla Sabri de seneye o bölgede alternatifsizdir, kendi evladımızdır onu sevdik ve yadırgamam. Ama geri kalan 8 slota da tamamen yeni transferlerin yön vermesini bekliyorum. 8 nokta atışı transfer değil yanlış anlamayın, bu nokta transferleri takıma yerleştirdikten sonra geriye kalan boşlukları seneye de bizle birlikte olacak arkadaşlarımızı serpiştirecez.

Ben bu sene 5 mevkiye ciddi transfer bekliyorum. Servet dokunulmaz değil ama 6 yabancı kısıtlamalı bir ligde, "atgözlüklü Galatasaray taraftarları" dışında tüm Türkiyenin en iyi yerli stoperi olduğu kabul edilen, kendisi de bunu senelerdir milli takımın defansının tartışılmaz 1. stoperi olarak kanıtlamış bir adamdan bahsediyoruz. Türkiyeden Terry, Ferguson, Puyol yetişmedikten sonra elinizdekiyle yetinin arkadaş. 2 tane çok kaliteli stoper alarak yabancı hakkını burda harcayıp bide servet gibi adamı yedekte tutacak kadar zengin değiliz . Hayal dünyasında yüzenlere söylüyorum. Servet gitsin kalsın siz aranızda tartışın da, yerine nasıl bir takım tertibi kuracaksınız onu anlatın bana.

1- kaleye alınması artık şart olan yetenekli bir yabancı kaleci

2- Defansta servetin yanına kaliteli ve süratli bir stoper. (Song dan sonra senelerce servetin yanına ondan daha hızlı bir stoper bulamadığımız için bu adam bu kadar günah keçisi ilan edildi)

3 ve 4 - Ön libero ve ofansif ortasaha mevkilerinde oynamak üzere 2 kaliteli yabancı

5- Ardanın gitmesi garanti, yerine gelecek adam da Arda kadar bi adam olmalı ki sırıtmamalı. İki kanadı da yeteneksiz Türklere teslim edemeyiz, gerek yurt içi gerek yurt dışı yerli olarak aradığım özelliklerde bir kanat elemanı göremiyorum.

6- Bariz belli, forvet. Bu ya Baros olacak, yada Baros satılırsa onun yerine alınacak her kimse. Piyasada yine kaliteli Türk forvet yok.

Hadi bakalım saydım. Ben bide söyleyim bu takımın hala sol bek problemi var. Hadi onu Çağlarla idare ettik. İki tane yabancıyı defansın ortasına koyup Beşiktaşın düştüğü hataya bizde mi ayak uyduracağız ? Kaldı ki bizim kalecimiz bir yabancı olacak. Ne fener, ne beşiktaş, ne trabzon kalecilerini yabancı kullanmazken.

Taraftar istediği oyuncuyu baş tacı da yapar, yer süpürgesi de. Ama bilinçli taraftar olarak hesap da yapmalı. "Servet gitsin mi kalsın mı" diye dümdüz anketler açmayın artık. Sanki genç osmanı tahttan indireceksiniz. Size mi kaldı teknik direktörün tercihleri. Bakın göreceksiniz, kim gelirse gelsin tüm sezonun kasetlerini izleyen herhangi iki göz bu takımda Servetin kalması gerektiğini savunacak. Oyuncu isterse, şartlar da uygunsa gidebilir.

Servet gitsin.Gitmese bile artık ilk 11'de görmek istemiyorum.Biz sonuçta defans hattını önde kuran bir takımız,Servet de öyle bir defansta oynayacak en son oyuncu.Geriye yaslanan bir takım olsak Servet çok çok iyi olabilirdi ama yok öyle bir ihtimal.

Onu bilmem de Gökhan Zan kalsın.

Sakatlık sorununu atlattı geçirdiği ciddi omuz tedavisinden sonra.

Sadece ilk müdahalede başarılı bir adam Servet başka bir artısı yok..Hız desen yok,zamanlama desen yok,kafa topları desen yok,dönüşleri bu kadar ağır olan bir adam daha yok,ceza sahasına yapılan ortalarda seyretmek desen var,Makakula kadar ağır bir adamı bile tutamak desen o da var,geriden oyun kuramamak desen o da var!!!! Servet defansımızda oldugu sürece ne kaleci ile koordineli bir geri beşli oluşur,,ne de yediğimiz gol sayısında azalma olur!!!

servet, gökhan zan, hakan balta gitmeli yerine 2 türk 1 yabancı defans hattı kurulmalı...

Gönderilmesi gereken ilk adam budur. Kesin ve net. Sezon sonunu da beklemeden hemen bugün gönderilmeli.

Üst Alt