Servet Tek Başına Özel Antrenmanlar Yapıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Tek Başına Özel Antrenmanlar Yapıyor

Cevap: Servet Tek Başına Özel Antrenmanlar Yapıyor

Yanliz beyler tahtaya vurun nazar degmesin Gökhan'a,3-4 aydir sakatlanmadi.

Terim'den ilk 2 super yabancı stoper almasını bekledim bitanesi de oyun kurabilen. en yapılması gereken işi yapmadı. anlamıyorum anasını satıyım.

hücum savunmadan başlar lafı burdan geliyo sanırım. zaten savunma sağlam olsun bi şekilde gol bulunur. urfalı insana o kadar güven veriyo, ama top zan'a sabri'ye geldiğinde insan oturduğu yerde tedirgin oluyo

sakatlanmadı da napıyo rakibe asist yapıp duruyo. en kötü yerli 2 stoper bizde

dolduruşa gelen taraftar tipi

ya arkadaş anlamıyorum g.zan ve servet tamam çok iyi değiller fakat bukadar kötü değiller bu adamlar bize gelmedende milli takımda varlardı hala oynuyorlar türkiyede defans yetişmiyor zamanında ali turana bu forumda neler yazıldı vs vs ama istikrar sağlanmıyo işte bi bu ikisi istikrar sağladı oda iyinin kötüsü eldeki bu şimdiki tek hedefimiz s.aziz veya ö.topraka para bayılıp defansta istikrar beklemek olacak

ya arkadaş anlamıyorum g.zan ve servet tamam çok iyi değiller fakat bukadar kötü değiller bu adamlar bize gelmedende milli takımda varlardı hala oynuyorlar türkiyede defans yetişmiyor zamanında ali turana bu forumda neler yazıldı vs vs ama istikrar sağlanmıyo işte bi bu ikisi istikrar sağladı oda iyinin kötüsü eldeki bu şimdiki tek hedefimiz s.aziz veya ö.topraka para bayılıp defansta istikrar beklemek olacak

servet varya, turkıye futbol tarihinde profesyonel liglerde superlig tarihinde oynamıs oynayan oynayacak en kotu futbolcu/defans. NET. Galatasaray'ın kaç yılını yedi Servet'li defans anlayışı haberin var mı ?

türkiye liginde 1.25lik adama kafa vurduran stoper yok. belki kapasitesiz stoperler var ama rakibe asist yapmıyolar ve durduğu mevkide Allah'a emanet durmuyolar en azından. (yerli stoperlerden bahsediyom)

ben sizin gibi düşünmüyorum

dediğim gibi a.turan örneğini gösteriyorum bu forumda geçmişiniz vardır mutlaka bilmeniz lazım neler neler dendi 1 sene çıkış yakaladı sonra ne oldu bizi birçok maçta rezil etti gitti,türkiye ligi bu tarz stoper oyuncularla doludur hatta geçen sene h.balta için sövenler ceza alanlar bilirim ama adam oynayınca görüldüğü gibi çok güzel oynuyormuş düşündükçe böyle bir sürü örnek gelir serveti g.zanı şuanda eleştirmek yuhalamak yersiz takımdan gidince ne denilse denilsin kimse ses çıkartmaz zaten

Ali Turan, Servet, Gökhan Zan. Ya anlamiyorum ben. Bu adamlar nasil 1. Ligte hatta Galatasarayda forma giyebiliyorlar. Aklim almiyor.

Onlar kadar oynayabilecek en az 1000 kisi bulamazsam serefsizim.

ben sizin gibi düşünmüyorum

dediğim gibi a.turan örneğini gösteriyorum bu forumda geçmişiniz vardır mutlaka bilmeniz lazım neler neler dendi 1 sene çıkış yakaladı sonra ne oldu bizi birçok maçta rezil etti gitti,türkiye ligi bu tarz stoper oyuncularla doludur hatta geçen sene h.balta için sövenler ceza alanlar bilirim ama adam oynayınca görüldüğü gibi çok güzel oynuyormuş düşündükçe böyle bir sürü örnek gelir serveti g.zanı şuanda eleştirmek yuhalamak yersiz takımdan gidince ne denilse denilsin kimse ses çıkartmaz zaten

kendi adıma konusuyorum, taa Lincoln'lı donemde herkes fanatikin fotomacın gazına gelip herifin azına ederken Arda'yı Galatasaray'ın simgesi haline getirmeye calısırken bir aklı-selim ben kalmıstım, herkese laf yetistirmeye calıstığımı cok iyi hatırlıyorum forumda, ustume ustume geliyorlardı. kaptanlık konusundada haklı cıktım, her boktada haklı cıktım sonunda. Hakan Balta'yı da ilk geldiği gunden beri en cok koruyan kisiyimdir hem bu forumda hem statta. kotu oynadığı donemler elbet sinirlendim cocuga, ozellikle son 1.5 yıldır ebemizi belledi solbekte, e takıma zarar vermeye baslayınca, elestirmekten de dogal birsey yok? simdi kendine ceki duzen verdiği icin tekrar desteklemeye basladım.

ancak Servet oyle degil. Servet, felaket bir futbolcu. kesinlikle futbolcu falan saymıyorum Servet'i sadece fizigi sayesinde kadroda yer bulabilen bir adam. Servet ne pas vermeyi biliyor, ne kademe biliyor, ne oyun kurmadan anlıyor, ne takım oyunu biliyor, yakın top kontrolu zaten sıfır oglu sıfır, tek yaptığı fiziksel mucadele oda şansa rakip yer tuttugu bolgeden saldırırsa %10 zamanda ise yarıyor. Servet'e dayalı oyunun bizi mahfettiğini ben yıllardır soyluyorum belki 3 4 senedir. hele birde rakip takımda hızlı forvet varsa zaten ecdadımıza kadar yol alır o atak.

Servet Galatasaray'ı tamamen çökerten bir defansif anlayışı tetikleyen baş oyuncu/mimar oldu bu takımda. milli takımdada aynı şekilde. Servet'siz oynamaya ne kadar alışırsa bu takım, Galatasaray için okadar iyi olur. umarım devre arasında falan postalanır başta takıma. bende zerre miktarı kredisi vardıysada metalist maçında bitmiştir o kredi. gitsin nerde oynarsa oynasın. Galatasaray'da oynamamalı, kesinlikle!!!

anlıyorum seni hemde çok iyi emir kardeş ikimizde aynı dili konuşuyoruz millet olarak tahriğe çok güzel geliyoruz serveti içimizde öyle bir hale getirdikki o adamda m.sarp gibi ona nefret ettiğimizi biliyor ama eli kolu bağlı oynuyor hata yapmaya bu şekilde daha açık oluyor benimde demek istediğim gittikten sonra kötülemek daha mantıklı belliki hiç bir teknik adam vazgeçmiyor bunun örneğini senelerce görüyoruz ben e.güngörü ö.erdoğanı bu takımdan hiç bir şekilde yollamazdım servetin yerinede ikisi çok iyi oynardı ama naparsın yapacak hiçbirşey yok şuanda zaten forma alamıyor g.zan kesti hep böyle gitmesi dileğiyle

anlıyorum seni hemde çok iyi emir kardeş ikimizde aynı dili konuşuyoruz millet olarak tahriğe çok güzel geliyoruz serveti içimizde öyle bir hale getirdikki o adamda m.sarp gibi ona nefret ettiğimizi biliyor ama eli kolu bağlı oynuyor hata yapmaya bu şekilde daha açık oluyor benimde demek istediğim gittikten sonra kötülemek daha mantıklı belliki hiç bir teknik adam vazgeçmiyor bunun örneğini senelerce görüyoruz ben e.güngörü ö.erdoğanı bu takımdan hiç bir şekilde yollamazdım servetin yerinede ikisi çok iyi oynardı ama naparsın yapacak hiçbirşey yok şuanda zaten forma alamıyor g.zan kesti hep böyle gitmesi dileğiyle

G. Zanda Hic kusura bakmayin.

Kesinlikle Türk stoper bulmamiz sart. Serdar Azizi ne yapip edip almaliyiz. Alamiyorsak, Paftan cikarmaliyiz, ama su lanet olasi kazmalardan kurtulmaliyiz artik.

servete ayip etmeyelim aghalar. adam calisiyor, iyi bir prof, kendini isine veriyor. gel gor ki ujfalusi-gokhan ikilisi cok iyi. o yuzden kendisine yedek otur srvt demek en iyisi

servetin bence oturmasi gereken yer tek kişilik yedek kulubesi koltugu.:hang:

edit: vazgectim cift kiisilik olsun Yaninda G.Zan olsun. semihhhhhhhhhh sahaya hacı koş :crackegg:

Çok geç sanki.30 yaşına gelmişsin, yeni mi geliştirmeye başladın kendini? 5 yıl önce yapsaydın, belki çok fazla dalga geçiliyor olmazdın.

Servet'in oynamamasindan gayet mutluyuz. Bos yere yormasin kendini fazla calisarak :)

Üst Alt