Servet'e Tepkimizi Gösterelim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet'e Tepkimizi Gösterelim

Cevap: Servet'e Tepkimizi Gösterelim

Arda-caner olayı ne alaka? caner kiralık bir herifti. Cem has Galatasaray alt yapısından. Ayrıca bu olayda Twit olayından dolayı Cem'e de kızıyorum ben ama, Servet'in yaptığının affedilecek yanı yok.

Caner hatırlarsanız gecen gun Galatasaray forması giyerken fb yenilince uzuyodum demisti heralde.

Cem Sultan Galatasarayın cocugudur has hemde

twitterdan Ölene kadar bu kutsal formayı gitmek istiyorum demis biridir.

yenieriservet.jpg

bu resim anlayana çok şey ifade edecektir

daha önce teknik direktör kovdurtan yeniçeri servet

şimdi de imparatorluğun pardon yani takımın geleceğini karartma çabasında

Böyle çocuklara abilik yapacaklarına yaptığı hareketlere bak.

Ondaki teknik kendisinde ömrü boyunca olmayacak biliyor tabi bunu.

Florya'yı da babalarının çiftliği sanıyorlar ama bitecek o günler az kaldı..

Servet'in yaptığının doğru bir şey olmadığı ortada fakat, Cem Sultan'ın Tweeter'da o şekilde açıklama yapması da yanlıştı.

Servet cosmus ve dur diyen yok! Adam alt yapidaki futbolculari dövsün, teknik direktörleri sabote etsin ama yinede ilk 11 de baslasin. Arkadaslar ben yurt disinda yasiyorum ve ondan maclara gelemiyorum. Gidenlerden ricam, mutlaka protesto edin ama küfürsüz ve seviyeli olsun.

Sonuna kadar gösterelim tepkimizi, belki de Galatasaray tarihinin en haysiyetsiz en ahlaksiz en terbiyesiz en görgüsüz futbolcusu... Futbolcu demeye 40000 sahit lazim... Böyle cahillik olmaz... Belli ki egitim almamis... Tasidigi formanin agirligini bilmiyor, koluna taktigi pazu bandi baska kimler takti bilmiyor... Galatasaray parçalisini böyle yobazlarda gördügümde daha de deli oluyorum...

Adam üstün yetenek ya, dünyadan ondan kaliteli futbolcu yok ya herkese gider yapiyor... Biz ona mecburuz, o giderse batariz... Rijkaard'a salliyor, gelecegimiz olan Cem'i dövüyor...

Bu mudur Galatasaray'in kaptani ?

Simdi bu adama birsey olmaz, biz ona burdan hakaretvari cevaplar yazdik diye bir kaç gün MYC yeriz.. Iste ülke de demokrasi denen birsey yok...

Twitter'da bu olayı anlatmasa,hiçkimsenin bu olaydan haberi olmayacaktı.Twitter'a yazması doğru değil ama bu da açıkça gösteriyor floryanın durumunu.

Cem'e sahip çıkmalıyız.

Sonuna kadar gösterelim tepkimizi, belki de Galatasaray tarihinin en haysiyetsiz en ahlaksiz en terbiyesiz en görgüsüz futbolcusu... Futbolcu demeye 40000 sahit lazim... Böyle cahillik olmaz... Belli ki egitim almamis... Tasidigi formanin agirligini bilmiyor, koluna taktigi pazu bandi baska kimler takti bilmiyor... Galatasaray parçalisini böyle yobazlarda gördügümde daha de deli oluyorum...

Adam üstün yetenek ya, dünyadan ondan kaliteli futbolcu yok ya herkese gider yapiyor... Biz ona mecburuz, o giderse batariz... Rijkaard'a salliyor, gelecegimiz olan Cem'i dövüyor...

Bu mudur Galatasaray'in kaptani ?

Simdi bu adama birsey olmaz, biz ona burdan hakaretvari cevaplar yazdik diye bir kaç gün MYC yeriz.. Iste ülke de demokrasi denen birsey yok...

Hakaret falan yok, hepsi gerçek bu yazdıklarının.

Hakaret falan yok, hepsi gerçek bu yazdıklarının.

Yok bir de bu adami savunanlar çikiyor, iste ben o zaman daha da deli oluyorum... Biri bana Galatasaray futbolcusuna hakaret edemezsin diyor... Halbuki bu hayvan Galatasaray formasina aylardir, yillardir hakaret ediyor... Ona hiç birsey diyen yok, bize salliyorlar arkadas var mi böyle düzen yav ?

Bizim canimizdan çok sevdigimiz Galatasaray armasini rezil etsinler, biz onlara laf söyleyim, cezayi biz alalim... Yerim böyle düzeni...

Verin bana süresiz ceza, ben bu adama yine her platformda bildigim hakaretleri edecem... Biz Galatasaray armasina asigiz bu tipsiz ayiya degil...

Adam o formayı zorla giymiyor. Çok sinirliyseniz aldırana, oynatana sallayın. Silah zoruyla almadık, oynatmadık adamı... Servet'i savunduğumdan değil de iş saçma bir yere gidiyor.

olayı kapatmaya çalışıyorlar, unutturcaklar akıllrınca, adamın yanına kar kalıyor herşey, taraftar unutmaz bunları

Üst Alt