Sevgili Ali ECE 'ye... | 8-0 üzerine - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevgili Ali ECE 'ye... | 8-0 üzerine

Cevap: Sevgili Ali ECE 'ye...

Ben yanlış biliyorsam düzeltilsin değil ise yazıya eklensin abilerim kardeşlerim

O sene Karşıyaka İzmirde Ankaragücünü 7-0 yendi

Karşıyaka o sene İzmir'de 0-0 berabere kaldı Ankaragücü ile. Ankara da 5 tane attı. Ki mesele de bu değil. O sezon Ankara da Fenerbahçe Ankaragücü'nü 4-0 Beşiktaş'ta 6-0 yendi.

Sorun sanırım sıralamayı bozmuş olmamız. 4-0, 5-0, 6-0. 7 atsak belki sorun olmayacaktı :)

ali eceyi hiç sevmiyorum, çok özenti, futbolcu ismi ezberlemeyi, gereksiz bütün detayları bildiğini göstermeyi bi halt sanıyor..

Abi ismini vererek bu yazıyı bloguma koyabilirmiyim acaba? Hayr dersen saygı duyarım, sadece insanlar öğrensin, yazı okunsun amacım...

Tabii ki kullanabilirsiniz.

Ben yanlış biliyorsam düzeltilsin değil ise yazıya eklensin abilerim kardeşlerim

O sene Karşıyaka İzmirde Ankaragücünü 7-0 yendi

İzmir 'dek maç belirtildiği gibi 0-0 bitti. Ama o yıl küme düşen Karşıyaka 2 Nisan 1993 tarihinde Ankaragücü 'nü Ankara 'da 5-0 yendi. Düşünün Ankaragücü 'nün durumunu...

Ali bey den, kendisini neden bu kadar takdir ettiğimi desteklercesine pozitif bir mail geldi. Kendisinden onay talep etmeden burada yayınlamayı doğru bulmuyorum.

Kendisi özetle üslubum için teşekkür etmiş, konunun Galatasaray 'dan çok Ankaragücü ile ilgili olduğunu, bu konuda kendisinde kalması gereken bazı detaylar olduğunu, bizleri üzdüğü için özür dilediğini belirtmiş.

Hep dediğim gibi, saygı duyulası bir Beşiktaşk 'lıdır. Bugün tekrar teyid etmiş oldum.

abdullah abi adami resmen alt etmissin

helal

iste a. tasan farki :005:

Edit: Yapma Hayri yok öyle şey. Adam üstad, biz burada çapulcu... :) A.T.

Ali Ece adam gibi adamdır. Abdullah Abinin dediğine göre de adam cevap verip gayet kibar bir üslupla konuşmuş. Bunu Osman Tanburacıya bu üslupla bile söylesek küfür ederdi muhtemelen. Adamsın Ali Ece. Ali Ece gibi bir üstada ders niteliğinde bir yazı olmuş. Abdullah Abi'ye de ayrı bir teşekkür.

Ali Ece adam gibi adamdır. Abdullah Abinin dediğine göre de adam cevap verip gayet kibar bir üslupla konuşmuş. Bunu Osman Tanburacıya bu üslupla bile söylesek küfür ederdi muhtemelen. Adamsın Ali Ece. Ali Ece gibi bir üstada ders niteliğinde bir yazı olmuş. Abdullah Abi'ye de ayrı bir teşekkür.

tamam anladik aliyi seviyon da osman reise camur atmak niye

osman reis f. terimin "biyigini s.....m" kufurune bile efendice yaklasmis bir adam

ali kardese bereni s......m de bakalim ne diyor

Umarız bir dahaki yazısında değiştirir yazdığını ama karşıdakini anlama açısından derslik bir cevap vermiş. Teşekkürler.

Bu arada Hayri 'nin GSE olmak için bu tarz hareketlerinin başını ezmek lazım.

Ali bey den, kendisini neden bu kadar takdir ettiğimi desteklercesine pozitif bir mail geldi. Kendisinden onay talep etmeden burada yayınlamayı doğru bulmuyorum.

Kendisi özetle üslubum için teşekkür etmiş, konunun Galatasaray 'dan çok Ankaragücü ile ilgili olduğunu, bu konuda kendisinde kalması gereken bazı detaylar olduğunu, bizleri üzdüğü için özür dilediğini belirtmiş.

Hep dediğim gibi, saygı duyulası bir Beşiktaşk 'lıdır. Bugün tekrar teyid etmiş oldum.

Bir Besiktas'li olarak Ali Ece benim gercekten cok takdir ettigim yazarlarimizdan biri. Bu baslik'ta yorum yapmadim, ama konuya attiginiz mail ile aydinlik getirdiginiz icin tesekur ederim.

Ali Ece'yi bende çok severim ama kendisi asla bir alex değil.

Ne kadar nefret etsem de bende böyle demek istiyordum hep, lütfen küçük görmeyin beni, aşşalamayın.

Üst Alt