Sevgilim Allah Belanı Versin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevgilim Allah Belanı Versin

Cevap: Yeni Beste.Sevgilim Allah Belanı Versin

Ben begendim güzel beste olmus, ama tribünde söylenecek brisey degil , bizim takimla futbolla alakasi yok :D

Harika bir beste buuu!

Duymuştum bir yerde tırım tırım bunu arıyordum!

Müthiş, müthiş!

Sevdiğim

Allah belanı versin

Sevdiğim

Dertlerin hiç bitmesin

Yaptıkların aklımda

iki elim yakanda

Sevdiğim

Bunu böyle bilesin !!!!

Rezalet ve iğrenç ötesi, daha da kötüsü 'arabesk', Galatasaray'a, azize g.tkuşağı bile istese bu kadar zarar veremez.

Takımı uyutmasını da geçtim bunun Galatasaray ile hiçbir alakası olmadığı gibi sözleri iğrenç ötesi, mide bulandırıcı.

Çok kötü.Maçta söylesen futbolcuların morali bozulur oynamaz..

rezalet ve iğrenç ötesi, daha da kötüsü 'arabesk', galatasaray'a, azize g.tkuşağı bile istese bu kadar zarar veremez.

Takımı uyutmasını da geçtim bunun galatasaray ile hiçbir alakası olmadığı gibi sözleri iğrenç ötesi, mide bulandırıcı.

+1905

Bayadır var bu beste . Zaten bu beste tribünde soylenmedi hic ; oyle efkarlı anlarında yapılmıs bır beste .

Bursalı Kara lakaplı bırısı de soyledı bunu , ama tribünde söyleyen hic olmadı . Zaten sevgiliye yapılmıs oldugu bellı .

Besteye gelırsek te , ben begendım .

Cevap: Sevgilim Allah Belanı Versin

artı güzel beste. tribün dışı böyle besteler yapılır normal. bjklilerin asker bestesi tribünde bile söyleniyor.. laf edecekseniz ona da edin :)

Üst Alt