Sevgiliniz-Eşinizle Nasıl Tanıştınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevgiliniz-Eşinizle Nasıl Tanıştınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sevgiliniz-Eşinizle Nasıl Tanıştınız?

ben çeşmede tanıştım. su dolduruyordu çeşme başında, gittim ben de tesadüfen su doldurmaya, sonra tam o sırada kıkırdadı, utangaç tavırlar gösterdi, ben de "meraba :)" dedim, öyle tanıştık. şu an 3 çocuğumuz var.

Hocam ozel degilse biraz acarmisin? Merak ettim:)

ya 2011 de tanıştık.tahlillerimi yaptırdığım esnada...o gün yanımda kan kardeşim saydığım bi arkadaşım vardı.beni yalnız bırakmadı sağolsun.sonra kızı gördüm ve çok güzeldi..meğer benim kankinin arkadaşıymış liseden.kız da annesi için hastahanedeymiş...o esnada bi elektriklenme oldu zaten.sonradan telefon numarasını falan aldım,görüştük..iyice kaynaştık.1,5 yıldır da beraberiz :)

chatroulette tanıştım.sıkılmış tek başına takılıyordum sonra bir an dikenlerin arasındaki gülü gördüm ve tutuldum.sonra karizmam muhabbet felan ayrıldık ..

Dikkat etmedin galiba su an sevdigimle birlikteyim ve laf olsun diye soylemiyorum cidden baskasina bakacak biri degilim :)

Bende hep böyle derdim. Askere gittim orada bir manitayla tanıştık felan sonra asla aldatmam dediğim kıza yakalandık..

Pirince giderken evdeki bulgurdan olduk..

Sakın aldatma kardeşim sende benim gibi beceriksiz birisine benziyorsun, yakalanırsın.. :sad007:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt