şeyma subaşı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şeyma subaşı

Kurtlar Vadisi bölüm 45. Süleyman Çakır, halİT tarafindan haince pusuya düsürülüp öldürüldü. Can dostu Polat Alemdar o gece intikam için 6 babayı öldürmüştü. O kadar heyecan verici bölümdü ki hala aklimda..

Yvonne Strahovski
Kaley Cucuo
Melissa Horn
Alya
Szocs Bernadette
Tessa Virtue

En sık takip ettiklerim Onur
Aradan geçen 15 senede aynı duyguyu tekrar yaşadım. Değerli modumuz Cihan Ağzıkara tek nefeste 6 Karıyi tek tekk tek sıraladı.

Kurtlar Vadisi bölüm 45. Süleyman Çakır, halİT tarafindan haince pusuya düsürülüp öldürüldü. Can dostu Polat Alemdar o gece intikam için 6 babayı öldürmüştü. O kadar heyecan verici bölümdü ki hala aklimda..

Aradan geçen 15 senede aynı duyguyu tekrar yaşadım. Değerli modumuz Cihan Ağzıkara tek nefeste 6 Karıyi tek tekk tek sıraladı.
15 sene oldu mu be,

var misin yok musuna basvuranları basta sirasi gelene kadar seyircilerin arasinda tutuyorlardi, bende basvuranlar arasindaydım.

Set aralarinda reklamlarda falan yarismacilarla sohbet ediyordum. seyma cok cana yakin tatli bir kizdi. kutunuz ne kadar güzel kokuyor, en temiz kutu sizin ki diyordum, o da bana gülümsüyordu.

yanlis hatirlamiyorsam yarismalar totem olsun diye kutularini susluyor ve siliyorlardi. neyse ben seyma ile muhabbeti kurdukca acunun ters ters bana baktigini farkettim. son yarisma artik sira bana gelecekti. tamda seymanin dibindeki adam cikti kutulari acmaya yarisma bitti bitecek.

seyma bana stiker almis ama ok atan melek seklinde. siran geldi dedi artik kutuna yapistirirsin cok sasirmistim cidden cok iyi biri demistim. o an kafami bir cevirdim acunil ile yine gozgozeyiz. neyse yarisma bitti herkes siraya girmis yevmiyesini aliyor. o bolum tvde en cok görunen, en cok komiklik yapip seyiriciden reaksiyon alanlar parasini alip dagiliyor.

bizde seyirciler olarak, yeni yarismacinin aciklanmasini bekliyoruz. acun geldi orada bir kör vardi enver mi ender mi neyse hazirlan haftaya sensin dedi. neyse kostum acun bey dedim 6 aydir siradayim o arkadas geleli bir ay oldu, haksizlik degil mi dedim? o sirada elim 300 bin acilmis kutunun üzerinde tabi.

acun o kutuyu sana monte ederim dedi. sen evine git bir daha da buraya gelme elendin gibi birseyler dedi. 300 binlik kutudan destek aldim bayilmak uzereydim tum gelecegimi buna gore kurgulamistim. elimi cebime attim melek stickerini cikarip bir sure baktim. o an aydinlandim adam oylesine seymayi kiskaniyodu ki beni uzaklastirip, onun yanina bir körü koymustu. vayy be hala tuylerim diken diken
Çakamadın yani! O kadar yaklaşıp da çakamayan bi tek sensindir reyz😁

Üst Alt