# Sezer Öztürk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sezer Öztürk

Cevap: # Sezer Öztürk

Şu anda hiç gerek yok o bölgede Elano'dan ona forma şansı kalmaz.Alınacaksa bir defans ve forvet alınmalı.

Artik yabanci oyunculara belimizi baglamayalim, hem turk futbolunun piyasasi hemde prestiji dusuyor ve maalesef ilerleme kayit edemiyoruz, takimimiz turk futbolcusuyla kurulsun, yabancilar yer aramaya calissin. Tabi ust duzey turk futbolcu su an 3-4 tane bulundugu icin suan icin mumkun degil ama icimizden oyuncular yetistirirsek ayni barcelona ve arsenal gibi daha olumlu olur hem turk futboluna hem gsmize

Sezer gelecek vaad ediyor takimda kalitesi dusuk futbolcular olacagina iyi futbolculardan dolu olsun

Millet Sezer gelecek vadediyor diyor 24 25 yaşına gelmiş bir futbolcu nası gelecek vadedebilir?

Para verip sezeri alacağıma daha da önemlisi kadroda yer işgal edeceğine bedava emre çolağı serdar eylik i kadroya alırım.. gelecek vadeden bu 18 19 yaşındaki çocuklardır asıl

Millet Sezer gelecek vadediyor diyor 24 25 yaşına gelmiş bir futbol nasıl gelecek vadedebilir?

Para verip sezeri alacağıma daha da önemlisi kadroda yer işgal edeceğine bedava emre çolağı serdar eylik i kadroya alırım gelecek vadeden bu 18 19 yaşındaki çocuklardır asıl

dogru soyluyorsun arkadasim ama 24 fazla yaslida degil yani

Luca toni senelerce ikinci ligde oynamis bir futbolcu, 28-29 yaslarina dogru italya milli takiminin formasini giydi, birinci lige 25-26 yaslarinda oynamaya basladi fiorentina ve bayern munihte oynadi

Piyasadaz bulabilecegimiz en iyi oyunculardan biri, tabiki emre colak ve serdar eylik te oynasin istiyoruz, alt yapidan gelen oyuncularin oynamasini herkesten cok istiyorum

dogru soyluyorsun arkadasim ama 24 fazla yaslida degil yani

Luca toni senelerce ikinci ligde oynamis bir futbolcu, 28-29 yaslarina dogru italya milli takiminin formasini giydi, birinci lige 25-26 yaslarinda oynamaya basladi fiorentina ve bayern munihte oynadi

"Gelecek vaad etme" tabiri 24 yaş için garip kaçıyor ama faydalı olabilmesi ve kendini geliştirebilmesi ayrı hususlar. Mustafa Sarp örneğini verebilirim mesela. 29 yaşında yanlış bilmiyorsam ve Bursa'da bizdeki kadar iyi oyndığını gören oldu mu kendisinin?

Sezon başındaki Sezer'le ilgili haberlerin hepsindeki genel yorum,

bizim takımda Ayhan, Mehmet Topal, Barış Özbek ve Emre Çolak

olduğu yönündeydi.

Bir de üstüne üstlük Linderoth'un iyileşeceği ve

M. Sarp'ın transfer edildiği söyleniyordu.

Yani orta sahadaki futbolcu bolluğu Sezer'in transferine gösterilen

en büyük engeldi.

Fakat şuanda görüyoruz ki Sezer'in bu kadroda olması

Galatasaray için büyük bir avantajdır.

Demekki orta sahaya yapılacak bir transfere

asla hayır denmemeliymiş :)

sezerin bu kadroda olması neden büyük avantajdır ??? yeterince hucumcumuzmu yok..adam barışla falan karşılaştırılamayacak bir oyuncu , FORVET ARKASI.. yahu bilip bilmeden ne konuşuyorsunuz, bizim takımın forvet arkasınamı ihtiyacı var ???

Gereksiz, Cafercan bile daha iyi.

sözüm size değil genele...bu tür forumlarda gına gelmiş bakış açısı bu.''galatasaray alt yapısında geleceğin dünya yıldızları var''efsanesini unutsak artık...bir arda çıktı o jenerasyondan.aydın başta olmak üzere çoğuna şans verildi,olmadı işte,kapasite yokmuş demekki,bizde olmadı da gidenler ne yaptı?oğuz-özgürcan-ferhat-cafercan-erkan-u.demirok-m.güven-zafer...hep mi gittikleri yerde kıymetleri bilinmedi,harcandı?olacak adam ne yapar eder olur...hooijdonk demişti ya zamanında:''alt yaş gruplarında türk takımları çok başarılı ama oyuncular fizik olarak yetersizler,yükselemezler''...budur işte özeti!.bi de fizik allah vergisi birşeydir,çalışınca gelişir ama bir yere kadar,her insanın bir limiti vardır.cafercanın o fiziğiyle benim kendisinden galatasaray adına hiç beklentim olmadı ki...

sözüm size değil genele...bu tür forumlarda gına gelmiş bakış açısı bu.''galatasaray alt yapısında geleceğin dünya yıldızları var''efsanesini unutsak artık...bir arda çıktı o jenerasyondan.aydın başta olmak üzere çoğuna şans verildi,olmadı işte,kapasite yokmuş demekki,bizde olmadı da gidenler ne yaptı?oğuz-özgürcan-ferhat-cafercan-erkan-u.demirok-m.güven-zafer...hep mi gittikleri yerde kıymetleri bilinmedi,harcandı?olacak adam ne yapar eder olur...hooijdonk demişti ya zamanında:''alt yaş gruplarında türk takımları çok başarılı ama oyuncular fizik olarak yetersizler,yükselemezler''...budur işte özeti!.bi de fizik allah vergisi birşeydir,çalışınca gelişir ama bir yere kadar,her insanın bir limiti vardır.cafercanın o fiziğiyle benim kendisinden galatasaray adına hiç beklentim olmadı ki...

sana şöyle anlatayım arkadaşım2 sene önce 63 kiloydum ve de çelimsizdim 2 senedir spor salonunda çalışıyorum ve de şuanda 73 kiloyum 2 senedir görmeyenler sen ne olmuşsun diyorlar..

o saydığın adamlar düzgün beslenme ve de günde 2 saatten haftada 4 saat spor salonunda vakit geçirseler fizik diye bir sorun kalmaz...

emre çolak ve de serdar eylik benim seyrettiğim üzere türk futbol liglerinde oynayan arda hariç bütün türk topçulardan yeteneklidir.

Onun için bu altyapıdan adam çıkmaz olayını geçeceksiniz.

Diğerlerine de, ben de emre çolak ve serdar gibi gençleri bu takımda görmek istiyorum ama sezer hazır oyuncu diyenlere;

Arkadaşım siz hiç gördünüz mü barcelona'nın elinde genç oyuncuları varken onlardan biraz daha hazır ama aynı kalitede topçular aldığını?

gidip çok daha üstün türk oyuncular nuri hamit gibi alacaksanız alın..

ama altyapıdan bulabileceğiniz adamları gidip almak çok saçma geliyor bana..

alttan alacaksınız oynatacaksınız bu kadar basit, sezere para vereceğime yemin ediyorum emre çolağı görmek isterim hatasıyla sevabıyla bağrıma basarım

gelmesin yaa yazık çocuğa fb gibi olacaz diye korkuyorum yakında yedekte oturta oturta çürüteceğiz çocukları rijkaard varken çürümez o ayrı konu ama bizim futbolcularımızdan iyi olsa nolacak gitsin adam akıllı 11 oynayacağı takıma Türkiye deki çoğu takımda 11 oynayacak potansiyeli var zaten biz yedeklerimizi alt yapımızdan çıkarmaya bakalım onları yavaş yavaş monte edelim.

Üst Alt