Sezon Bitmeden Konuşmak Yok! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Bitmeden Konuşmak Yok!

1467635011923.jpg

Galatasaray'da Chedjou’nun yanı sıra Sabri, Hamit, Berk Ünsal ve Birhan Vatansever’in mukavelesi sezon sonunda bitecek.

Ayrıca Josue ve Sigthorsson da kiralık oldukları için sezon sonunda eski takımlarına geri dönecekler.

Yönetim ise lig sona ermeden bu oyuncularla masaya oturmayı düşünmüyor.

Sarı-Kırmızılı idareciler, gerekirse sözleşmesi biten tüm oyuncularla yolları ayırmayı düşünüyor.

Fanatik

Geleneksel "Sabri ile sözleşme yenileyen haindir" söylemime demek ki daha şimdiden başlamalıyım.

Sabri ile sözleşme yenileyen haindir!!

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Geleneksel "Sabri ile sözleşme yenileyen haindir" söylemime demek ki daha şimdiden başlamalıyım.

Sabri ile sözleşme yenileyen haindir!!

Sözleşme yenilenir.Ağlar sızlar gene kapar 1 yılda olsa sözleşme.Benim daha büyük korkum var.Bu adam içimizdeki fosiller gibi ileride başımıza bela olacak gibi bir his var içimde

Sözleşme yenilenir.Ağlar sızlar gene kapar 1 yılda olsa sözleşme.Benim daha büyük korkum var.Bu adam içimizdeki fosiller gibi ileride başımıza bela olacak gibi bir his var içimde
Adam efsane olarak anılacak futbolu bıraktıktan sonra. Galatasaray dan da başka yere gitmez bence efsane olarak kalayım diye. Yani kariyerini bitirene kadar bizde kalacak.

Ileri yıllarda da da bir türlü Florya dan içeri girecektir gerek teknik direktör gerek yönetici olarak.

Üst Alt