Sezon Bitti, Önümüze Bakalım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Bitti, Önümüze Bakalım

Zorlu bir sezon oldu.

Belki maç kazanamadık ama en azından yenilmedik de.

Yenilmemek önemli tabi... Kim ne derse desin bir şeydir yani...

geçen seneye aldanmayın ..rakiplerin salaklığından muslera'nın olağanüstü performansından şampiyon olmuştuk ama bu sene papaz pilav yemez lig gitti ben orasında değilim şamp. liginde kara rekor kırmaktan korkuyorum ...

ilk 11 icin 3-4 transfer yapilmadigi süre bu sezon biter, papaz hergün pilav yemez beyler , gecen sezon olduk diye bu sezon da bu kadro ile oluruz hesabina girmeye hic gerek yok, rakipler cok daha güclendi.

Evet arkadaşlar, acısıyla tatlısıyla, kah neşelendiğimiz, kah hüzünlendiğimiz bir sezonun daha sonuna geldik. Sizce önümüzdeki sezon neler bekler bizi? Başkan kim, hoca kim olur?

valla başkandan ziyade şu inan kıraçı sepetlememiz lazım demokratik seçimin arkasına gizlenmiş monarşinin başı bu herif bunu bu yerden indirmemiz gerek.

bencede sezon bitti.bari gelecek adına olumlu işler yapmalıyız ama öyle bir derdimiz de yok gibi gözüküyor.daha vahim olan ise önumuzdeki sene şampıyonnlar ligine de gidemiycez.şampıyonlar liginde oynamayan 1 GS taraftara heyacan vermez.önumuzeki yıllar bitti diye başlık düzeltilse daha iyi olur.

Yapmayın arkadaşlar, hocamıza güvenelim. 3 kupa kaldırmak her yiğidin harcı değil, bu yüzden körükörüne savunalım :):):)

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Önümüze bakalımda önce önümüzdeki kangren olan kolu kesmek lazım.El freni hamza ve dursun varken önümüze bakma olayı hayalden öte gidemez.

Napalım ? Hamza'ya hep destek, tam destek mi ? :)

Biz bu sene takımdan umudumuzu kestim Galatasaraydan değil şimdiden gelecek senenin planlaması yapılmalı

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İçinde bulunduğumuz durumdan kimse memnun olamaz. Bunu söylemeye bile gerek yok. Görünen köy kılavuz istemez. Ama daha lig başlayalı iki hafta olmuş ve biz gelecek senenin planlamalarını şimdiden yapalım diye konuşmaya başlıyoruz. Eleştirmeden, yanlışları görmeden körü körüne savunmak olmaz. Evet haklısınız. Peki sizin şu yaptığınız mı doğru olan ?

Üst Alt