Sezon Bitti, Önümüze Bakalım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Bitti, Önümüze Bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi o zaman kimse yorum yapmasin sene sonunu bekleyelim konusmak icin
konuyu alanya maglubiyetiyle acmis zaten murat ozelinde yazmiyorum da iyiyken iyi denince beyler daha cok mac var soyle boyle denmezken kotu olunca elestiri yapinca niye elestiri yapanlar kötü oluyo? konusulacak zaman bugun yarin kazaniriz iyiydik vs deriz
bi sey diyoruz herifin biri gorsel atiyo terimin kupalarini sanki biz deli gibi sevinmedik o zamanlar
Benim dediğimle senin anlattığının ne alakası var ya?

Her kötü sonuçta gelip kafa açıp iyi sonuçta susan tiplerin hareketlerini normal mı karşılamamız gerekiyor

İyiken bile bok atmak bunların derdi, kaç yıldır bu forumun başındayım, kimin amacının ne olduğunu anlamak zor değil.

abi o zaman kimse yorum yapmasin sene sonunu bekleyelim konusmak icin
konuyu alanya maglubiyetiyle acmis zaten murat ozelinde yazmiyorum da iyiyken iyi denince beyler daha cok mac var soyle boyle denmezken kotu olunca elestiri yapinca niye elestiri yapanlar kötü oluyo? konusulacak zaman bugun yarin kazaniriz iyiydik vs deriz
bi sey diyoruz herifin biri gorsel atiyo terimin kupalarini sanki biz deli gibi sevinmedik o zamanlar
ne diyon lan kuzen? adamın dediğiyle ne alakası var?

adam ota boka ağlamayın bebeler diyor

2 haftada liderlikten 5.liğe indiğin ligte 3 haftada tekrar lider olursun sıkıntı yok ligteki futbol kalitesi estonya ligi civarında falan. Fazla bişey istemiyoruz şu transfer dönemini bari adam akıllı geçirin artık küfür etmekten yorulduk be

Benim dediğimle senin anlattığının ne alakası var ya?

Her kötü sonuçta gelip kafa açıp iyi sonuçta susan tiplerin hareketlerini normal mı karşılamamız gerekiyor

İyiken bile bok atmak bunların derdi, kaç yıldır bu forumun başındayım, kimin amacının ne olduğunu anlamak zor değil.
sen ozele indirgedin ben genel konustum abi benzer husus diye oyle bakiliyo cunku bazi isimler elestirilince

murhanı atıyonuz mu yani?
Nereye
sen ozele indirgedin ben genel konustum abi benzer husus diye oyle bakiliyo cunku bazi isimler elestirilince
Eleştiriyle bok atmak arasında ince çizgiler var. Şampiyon olurken hocayı eleştirip şu an farklı duruş göstermem bunun örneği.

Bir de kimisi de bireysel isimlere indirgiyor her şeyi mesela adam sadece x hata yapsın da laf atayım kafasında izliyor maçı, bu zihniyetlerden taraftar da olmaz, forum üyesi de olmaz.

Bir de 90 dk bittiğinde hayatınıza dönmeyi öğrenin artık, günlerce bunun üzüntüsünü çekiyorsanız futbolu ne takip edin ne de takım destekleyin

Kafayı mı yediniz yav

Bir avuç adam milyon dolarlar alacak, sonra saçmalayıp kaybedecekler ve biz de günlerce üzüleceğiz

Eskiden futbolun romantik yönleri vardı artık yok.

Ha o yönetim var ya o yönetim, şu an bu durumdaysak ilk sorumlusu da onlardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt