Sezon Ortası Transferleri Ne İşe Yaradı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Ortası Transferleri Ne İşe Yaradı?

Hocamız yönetimi tehdit edip oyuncu istedi, çoğu alındı ve Takıma alıştıracam diye Takım çöktü, İrfan mevzusuna hiç girmiyorum bile.

Diagne yi özletirdiniz var ya.

Yazık paralara
Yazık alınan oyunculara

Son düzenleme:
yahu bırak sezon ortasını senelerdir yapılan transferler ne işe yaradı.

Adamlar bıkmadan usanmadan aynı hataları yapıyorlar. Ve aynı adamlar bıkmadan usanmadan transfer işindeler.

Yönetim alması gerekenleri aldı yapması gerekenleri yaptı.. Fatih Terim her zaman yaptığı gibi takımı hiç etti.. Hazır futbolcular gün geçtikçe geriye gitti.. Şu anda bu transferler olmasaydı yönetimi ateşin içine atıp hedef göstermişti ancak şimdi onu yapamıyor..

Eğer saçma sapan ilk 11 tercihleri.. Haketmeyenleri oynatıp yaptığı evlatçılıkları olmasa , egosu ve inadı olmasa emin olun şu anda en az 5-6 puan farkla liderdik..

O mantık ile Diagne olsa Ankaragücünu ve Gençleri ezerdik, transferlerden önce daha çok istikrar vardı takimda, küme takımlarina karşı üst üste yenilmiyorduk hiç değilse.
Fbyi yenip sampion olunmuyor bu ligde
Hangi mantık ya ne anlatıyon sen

Bir şey demeyeyim diyorum da ne alaka

Ankaragücü maçı Diagne ne alaka ne oturması

Gençleri ezdik zaten.

İstikrar falan yoktu sezonu 10 maçlık dilimlere böl hepsinde 20-22 puan topladık zaten, o serideki maçlarda Kuruyla Mohamed olmasa da maç falan kazanamazdın. 8de 8lik seri yaptın işte o seride Diagne hiç oynamadı.

Stoperlerinin ve defanslarının hepsi kötü olursa maç falan kazanamazsın.

Yönetim alması gerekenleri aldı yapması gerekenleri yaptı.. Fatih Terim her zaman yaptığı gibi takımı hiç etti.. Hazır futbolcular gün geçtikçe geriye gitti.. Şu anda bu transferler olmasaydı yönetimi ateşin içine atıp hedef göstermişti ancak şimdi onu yapamıyor..

Eğer saçma sapan ilk 11 tercihleri.. Haketmeyenleri oynatıp yaptığı evlatçılıkları olmasa , egosu ve inadı olmasa emin olun şu anda en az 5-6 puan farkla liderdik..

yahu her oyuncu denendi. her sistem denendi hangi iyi oyuncudan bahsediyorsun renktaş.İlah mı teknik adamlar.

üç tane sağ bek alıyorlar hepsi birbirinden yetersiz.Oyuncular sahaya doğru yayılmakdan aciz gerizekalı oyuncular dolu takımda.

Gedson ve Halil dışındaki bütün transferlerimiz sayesinde 4-5 maçı aldık hatırlatmak isterim.
Antep ve başak maçında onyekuru olmasa asla açamazdık o kilitleri mesela.Erzurum ve Fb maçlarında Muhammed.
ha verim almasını bilen halilden de verim alırdı bu oyuncuların suçu değil, sorumluyu ve sorumluları herkes iyi biliyor.

bazı maçlarda kilidi açarak puan kazandırdılar
malesef en kilit pozisyonda yine çuvallayarak jetson'u aldık
ifb ile güreşeceğiz diye koca ayı heba edip
sonra belhanda fiyaskosu olunca etebo-ömer-feghouli ile maça çıkmak durumunda kaldık
yedlin zorunluluktan alındı o yüzden ona bişey diyemem. ama mostafa ve henry inş ilerde takımın babayiğitleri olacak

Üst Alt