Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecek - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecek

Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecek

Arkadaşlar, fb amatöre düşürülmeli. Bank Asya bu kadar pisliği örtmez. UEFA gerekeni yapacaktır ve bu şikeci bit yavrularını amatöre postalayacaktır.

uefa feneri hemen men etmeliydi aslinda 3 yilligina

gerci iddianameyi inceliyorlardir

çok temiz aynı zamanda tarihi bir ceza bekliyorum ben. Bank Asya fb için ödül olur.

Juventus 1 şike 2 teşvik için serie b ve eksi puanla başladı.

fb nin 5 şike 6 teşviği var.

Juventus olayına bakarsak en iyi ihtimal 4. lig ve -30 puan

bu ocak ayı çok şeye gebe anlaşılan. unutulmuycak bi 2. devre yaşıycaz her anlamda.

Su CAS davasi bir sonuclansa. Hersey ona bagli. SION'un ki bitti, ama bunlarinkinden daha birsey cikmadi. UEFA kesin o davayi bekliyor. TFF düsürür mi bilmiyorum, ama tek bildigin sey, UEFA bunlari Avrupaya dahil etmez! En az 3 yil.

O iş biraz karışık. M.İ.Y şike yaptıysa Bank Asya 'dayken yaptı. Yani daha bir alt lige inmesi gerekir.

Geçen yıl düşen takımlar ise bu yıl büyük yayın gelirlerinden mahrum kaldıkları için, güç olarak Süper lig seviyesinden oldukça uzaktalar, bu sezonki durumlarına bakılmadan lige yeniden alınmaları orantısız durumlar doğurabilir.

Görüşüm şu; Sivas Bank Asya 'ya, M.İ.Y 2nci lige, FB de 2nci lige düşürülür. (Bu kadar olaydan sonra Bank Asya ödül olur FB ye.) Ligden 1 ilave takım daha düşürülür. Bank Asya 'dan ise 3 takım çıkar. Küme düşecek takımlara bu sezon playout öngörülmemesi bu sebeple olabilir.

Arkadaşlar, fb amatöre düşürülmeli. Bank Asya bu kadar pisliği örtmez. UEFA gerekeni yapacaktır ve bu şikeci bit yavrularını amatöre postalayacaktır.

gaza geldiğimden ötürü değil ama işin uefa olayı ciddi...çok ciddi hemde .o açılan dava falan. fenerin amatöre düşmesi sürpriz olmaz.

fb düşeceksen nasıl transfer yapıyor peki? Alper Potuk falan? Sezon sonu düşecek takıma oyuncu gelir mi?

gaza geldiğimden ötürü değil ama işin uefa olayı ciddi...çok ciddi hemde .o açılan dava falan. fenerin amatöre düşmesi sürpriz olmaz.

Gaza gelmekle gram alakası yok. Juventus 2 maçta şike yaptı diye 2. lige düşürüldü ve eksi 30 puan ceza aldı. Sonrasında ise eksi 17'ye zor bela düşürttürdüler. Bizim ezikler 11 tane maçta direkt olarak şike yaptılar ve üstelik mafyacılık faaliyetleri ile de adlarını duyurdular.

Fb, bu saatten sonra cehennemin dibine kadar gider. Yani amatöre...

peki eger bu 4 takım düşerse ; geçen sezon bankasyaya düşen konya buca k.paşanın geri dönmesi söz konusu olabilir mi ?

Bu arada bizde yanlış bilinen bir uygulamayada açıklık getireyim. Mesela bir kulüp ceza alıp Cas'a gittiği zaman Cas doğrudan UEFA talimatnamesini baz alıyor. Yerel federasyonlarının talimatlarını değerlendirmeye almıyor. Bunun ön önemli örneği Marsilya'dır. Fransa Federasyonu Marsilya'ya -18 puan verip küme düşürmedi. UEFA küme düşürdü.

Bu nedenle Eskişehir, İBB , G.Birliği gibi takımların lige eksi puanla başlayacaklarınını tahmin ediyorum.

Gaza gelmekle gram alakası yok. Juventus 2 maçta şike yaptı diye 2. lige düşürüldü ve eksi 30 puan ceza aldı. Sonrasında ise eksi 17'ye zor bela düşürttürdüler. Bizim ezikler 11 tane maçta direkt olarak şike yaptılar ve üstelik mafyacılık faaliyetleri ile de adlarını duyurdular.

Fb, bu saatten sonra cehennemin dibine kadar gider. Yani amatöre...

bilyorum fener bank asyaya düşüp -30 la başlar ya da amatöre kadar gider.olacak bu çünkü. ama ilk defa forumda bu olay ciddi ciddi konuşulyo ona şaşırdım. kesinlikle çok ağır bi ceza alacaklar.

çok temiz aynı zamanda tarihi bir ceza bekliyorum ben. Bank Asya fb için ödül olur.

Juventus 1 şike 2 teşvik için serie b ve eksi puanla başladı.

fb nin 5 şike 6 teşviği var.

Juventus olayına bakarsak en iyi ihtimal 4. lig ve -30 puan

Vallahi arkadaşlar kaç zamandır düşünüyorum. UEFA kendi talimatında yer alan her olay için bir alt lig kuralı gereği bunların cezalandırılmasını istiyor gibi geliyor bana, Federasyon eğer Bank Asya'ya düşürülmesi durumunda UEFA'nın ses çıkarmayacağını bilse göbek atarak cezayı verecek ama bir yolunu bulamıyorlar.

Üst Alt