# Shabani Christophe Nonda - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Shabani Christophe Nonda

adamın gülüşünü özledim.öyle sıcak gülüyordu ki.adamında dibiydi.adnan'slar bitirdi adamı.umarım sağlığın sıhhatin yerindedir KARA OĞLAN !!

umut ve burağı topla 2 ile çarp bu adamın 32 yaşındaki hali etmez. nereden nereye ümit karan hakan şükür nonda elmander baros lar nerde bu kazma burak ve umut nerde. şaka gibi

ahmet_tokyay.jpg

Bizde oynadığı son sezonda acayip yavaşlamıştı, koşması bile yürüme hızındaydı.

Ağır sakatlıktan önce, ilk zamanlarında Drogba gibi adamdı. Rakip defansı sırtına alır öyle gol atardı deyim yerindeyse.

Miyadının dolduğunu anlayınca çekip gitmesi kendisini gözümde kat kat büyütmüştür. Baros gibi boş yatıp milyon dolarlar yememiştir.

Ben bu maça Eskişehir'den biletsiz gitmiştim . Biletix sağolsun 10 dakikada çökünce yapacak pek birşey kalmadı. Nasıl olsa bilet bulunur diye kalktım gittim . Daha otogarda bilet satıyorlardı yeni açık biletleri için 300-500'ler havada uçuşuyordu . Maç saatine yakın 125' liraya 2 tane bulmuştuk da öyle izleyebildik . Şampiyonluk maçıydı müthiş bir anı oldu

, helal olsun .

Monaco'da ne golcüydü be,ağır sakatlık yaşamasa efsane olurdu ama bize geldiğinde zaten bitikti,yine de baya katkı aldık kendisinden,sırf Fener'e attığı gol için bile minnettarım kendisine,saygılar Nonda...

Üst Alt