Shakira'nın Kardeşinden Pique'ye Dayak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shakira'nın Kardeşinden Pique'ye Dayak!

Şahsen Pique gibi hayatım olsa, 40 tane şeyim olsa bile birini dahi bu karıya vermezdim. Git Ana De Armas, Ester Esposito, Sydney Sweeney veya Alexandra Daddario ile falan takıl. Bu ünlü futbolcuların % 80 i kör falan herhalde?

Ana De Armas ve Ester Esposito ile bir gece gruba girsem penisimi kesip köpeklere atabilirim zirvede bırakmak önemli diyerekten.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

anası babası bilinmiyor diyor bu kaynakta.

ben de az önce kim diye baktım bu haberi gördüm orada şu ibareyi gördüm "Kosmos adlı şirketinde çalışan 23 yaşındaki Clara Chia Marti ile birlikteliğini saklamayan Pique'nin sevgilisi aynı zamanda takım arkadaşı Ferran Torres'in kız kardeşi. Geçtiğimiz günlerde ikili bir konserde görüntülenmişlerdi."

şu aptal sitede de yazıyor ama kaynak olarak güvenilir değil burası
Copy paste içerik dolu bizim Türk basını.

Personal Details
Valencia's Winger has a very beautiful family based in Foios city. He has two siblings, one elder sister, and one younger brother. Among family members, he has been very close to his sister since his childhood age whose name is Arantxa Torres.

Copy paste içerik dolu bizim Türk basını.

Personal Details
Valencia's Winger has a very beautiful family based in Foios city. He has two siblings, one elder sister, and one younger brother. Among family members, he has been very close to his sister since his childhood age whose name is Arantxa Torres.
doğru acemiliğime geldi, normalde türkçe kaynaktan haber okumam. ama araştırdığımda bu kaynağı ispanyol basınından almışlar. Yalnız bu tamamen söylentiden ibaretmiş. Zamanında bir dedikodu yayılmış, "torresin kız kardeşiyle çıkıyor olabilir" şeklinde bir iddia. Bizimkiler de kesin gibi yazmışlar bunu

TR'de gazeteci olmak kolay

doğru acemiliğime geldi, normalde türkçe kaynaktan haber okumam. ama araştırdığımda bu kaynağı ispanyol basınından almışlar. Yalnız bu tamamen söylentiden ibaretmiş. Zamanında bir dedikodu yayılmış, "torresin kız kardeşiyle çıkıyor olabilir" şeklinde bir iddia. Bizimkiler de kesin gibi yazmışlar bunu

TR'de gazeteci olmak kolay
Aslında tüm dünyada benzer problemler var, medya okur yazarlığıyla ilgili bayağı çalışmalar var.
Bu alanda bir akademik çalısmanın içinde olacaktım çok kaliteli hocaların bulunduğu bir ekip tabi araştırma işi biz ögrencilere düştü.
Bununla ilgili bir sunum yaptım hocalara, çok acayip şeyler var ya.
Yalanın yayılım hızı ve insanların bu konuda çabası inanılmaz.

Gerek akademik gerek büyük dijital mecralar olsun destek verdiği ve yayınladığı bazı siteler şunlar.
Getbadnews
ireporter
Dünya yalandan besleniyor sanırım

Aslında tüm dünyada benzer problemler var, medya okur yazarlığıyla ilgili bayağı çalışmalar var.
Bu alanda bir akademik çalısmanın içinde olacaktım çok kaliteli hocaların bulunduğu bir ekip tabi araştırma işi biz ögrencilere düştü.
Bununla ilgili bir sunum yaptım hocalara, çok acayip şeyler var ya.
Yalanın yayılım hızı ve insanların bu konuda çabası inanılmaz.

Gerek akademik gerek büyük dijital mecralar olsun destek verdiği ve yayınladığı bazı siteler şunlar.
Getbadnews
ireporter
Dünya yalandan besleniyor sanırım

yalan kesinlikle daha çabuk yayılıyor gerçeklere göre, aynı şekilde komplo teorileri de öyle

Üst Alt