Shaqiri 15 Milyon Euro | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri 15 Milyon Euro

5331821.jpg

Cim-Bom’un talip olduğu Xherdan Shaqiri’nin maliyeti ortaya çıktı.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Stoke City’nin İsviçreli futbolcu için serbest kalma bedelinin ödenmesini bekleyeceği belirtildi.

Shaqiri için belirlenen bu bedelin de 15 milyon euro olduğu ifade edildi.

Yıldız futbolcuya Galatasaray dışında Huddersfield, Southampton ve Everton gibi kulüplerin de talip olduğu dile getirildi.​

(Skorer)

çıkış maddesi 15 ise zorlarsak 12 ye biter ama sanmıyorum bu tarz bir hamle yapacağımızı daha maaşı da var bu arkadaşın.

Şu piyasada Shaqiri kalitesinde bir oyuncu için 15m bedava. Rodrigues’i 20’ye satıp Shaqiri’yi 15’e almak muazzam bir transfer hamlesi olur.

Bu arada Rodrigues’i bize geldiği andan beri beğenen birisiyim, ilk zamanlarında herkes kazık yedik diye ağlarken kendisini savunuyordum burda ama her şeye rağmen Rodrigues’in bu sezonki formunu devam ettirebileceğinden şüpheliyim. Ama Shaqiri’nin kumaşı kaliteli bi kere. Hem de daha genç. 15m hiçbir şey değil Shaqiri için, keşke alsak.

Feghouli'yi +10'a satıp üzerine 5 daha ekleyip bunu almak mükemmel olurdu da Feg'i Katar/Çin'e gitmeye ikna etmek lazım.

çok....

bu kilo, kibir ve doymuşluk hissi ( kibirinden dolayı uğruna savaşmaya deyecek bişey kalmadığı fikrinden bahsediyorum.) ile beraber, en fazla 10M+2.5 yıllık tır ederi gözümde. O da yeni hedefler için savaşabilme yeteneği kalmış olma ihtimaline karşılıktır sadece.
Gerçi ona da pek ihtimal veresim yok ama neyse...

Maçlardaki beden dili bariz olarak O kadar doymuşluk sinyali veriyor ki; oynadığı maçları çocukluğundaki misket yuvarlama oyunu olarak gördüğüne bile inanabilirim..

Üst Alt