Sharapova: "İstanbul’a Bir Daha Gelmem" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sharapova: "İstanbul’a Bir Daha Gelmem"

Cevap: Sharapova: "İstanbul’a Bir Daha Gelmem"

Kadın milleti değil mi hepsi aynı paso hep bi problem yaratırlar birşeyler beğenmezler, sokakta kopek geziyor diye ziyarete gelmezmiş nasıl bir sevgi bu ? Benim suratıma deycek bunları kortta atmadıgı cıglıkları attırırım ona, Vujacıc yol yakınken yol ver bundan sana hayır yok.

Søyledikleri uzerinden bir sehre bir daha gitmemek sacmalik da bu køpekler cidden buyuk problem. Yani bir sehre gelmemek icin problem falan degil ama gercekten basibos køpekler sahipsiz køpekler falan bir kentin imajini zedeleyen seyler heleki dunya baskenti falan diye aniliyorsa Istanbul.

evet arkadaşlar sakin olalım bugün görüştüm kendisiyle ve kararını değiştirdi ilk fırsatta gelecek tekrar. :ka21:

Ben gelecek yıl daha güçlü olarak geri döneceğim diye açıklamasını görmüştüm.Açıkçası bu açıklamaların doğrudan Sharapova'nın olduğunu düşünmüyorum.

“Uygar bir kentte köpekler tasmayla dolaşır. Burada sürüler halinde dolaşıyorlar”

Uygar kentleri bilmem ama İstanbul'da hakikaten sorun oluyor. Akşam 9-10'dan sonra sürüler halinde dolaşan köpekler ve bu yüzden dökülen ecel terlerimi bilirim ben.

seneye ilk 8'e girerse gelir, merak etmeyin,

burayı sevdi kendisi...

Bu sürüler halinde dolasan köpekler derken kimi kastediyor acaba.Malum 2 ayaklı köpeklerimizde var:D

bu haber hic dogru haber gibi gelmedi bana. sevgilisi burda zaten. ne alaka köpeklerle. eger dogruysa cehennemin dibine gitsin. azeranka gelsin yeterki.

maria-sharapova-tv-producer.jpg

Gavur ulkelerinde bunun gibi 38900274921037439 tane geziyor sokakta. Bakmam, devam ederim yoluma.

Üst Alt