Sherlock | 4. Sezon - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sherlock | 4. Sezon

son bölümünde son sahnede moriarty son oyununu oynuyordu öldükten sonra(öldüyse eğer) bunların başına bişey açıyordu. sherlock ülkeyi terkedecekken bunu farkediyor uçaktan iniyordu.
ya da herşeyi karıştırdım bilmiyorum buna benzer bişeyler vardı ama.

Ulan zaten 2 senede bir bölüm çıkartıyorsunuz,bu özel bölümle iyice çorba yaptılar kafayı
Keşke hep 1895 yılında kalıp hikayeyi anlatsalardı

Cz_BHtMWQAAThy8.jpg

4x1 şu ana kadar ki en vasat bölümdü.watsonun tripleri artık sıkmaya başladı.hem marrye aşık hem de çocuğu var otobüste gördüğü hatuna yazıyor.o hatunda da bi numaralar var görecez.marrynin hikayesi tam olarak bitti mi emin değilim ama ölümü sürpriz olmadı.watsonun ölümünden sherlocku sorumlu tutması saçmalık.adam ilk defa insani tepkiler vermeye başlamıştı ki yine o özgüvenine yenildi.
Bu arada son bölüm castında moriarty gözüküyor.sanırım geri dönecek.zaten sürekli dönüşüne hazırlıyor gibiler.

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Hafta sonu ilk sezonunu bitirdim denildiği kadar varmış. Her bölümü yeni bir film havasında geçiyor.Bu diziyse bizim Türk dizileri hangi türe giriyor bilemiyorum :D

Üst Alt