# Shinji Kagawa | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Shinji Kagawa

Shinji-Kgawa-4.jpeg

Manudan Ayrılacak. İsmi Webaslan dahil birçok yerde bizle anılmaya basladı.Şimdi diyeceksiniz bu adam amf sneijder varken ne yapacagız diye. Lakin bu arkadaş Bu sene SürekliSol kanatta oynamış. performans bilgilerine buradan bakabilirsiniz.Shinji Kagawa - Performans bilgileri - transfermarkt.tr alınırsa hoca sneijdere yaptıgını kagawaya yapacak demektir.

Bize 'net' kanat oyuncusu lazım. Daha Sneijder'i bile tam verimle kullanamıyoruz, bir de Kagawa'ya gerek yok. Ha Valencia'yı satacaklarsa oturup konuşalım. :D :D

Ne kadar buyuk resim koyuyorsun, daha kucugu kalmadimi daha?

En komigi adam solda oynadigi icin aynisi Mancini de yapar demen, simdi bu iyimi kotumu :DD

bjk bunu alacak gibi ne diyosunuz

Cok cok cok kotu olur

Zaten ligin cok ustunde bir adam, futbol oynamaya ac, harika bir profesyonel

Senol'un sablonuna cuk oturur Talisca lezziz bir adamdi ama pas oyununa zarar veriyordu bu bayagi toparlar kanatlar ve forveti daha verimli hale getirir

Kesinlikle rakiplerimize gelmemeli. Biz bir sekilde Belhanda'yi yollayabilsek hayalimdi.

Ayrica Nagatomo'nun getirdigi Japon etkilesiminin 2 katini bu herif getirir. Tam bir ikon.

Geçen sene 4 farklı sakatlık yaşamış ve 150-200 gün sakat geçirmiş . Onun dışında harika bir oyuncu sakatlıkları nüksetmezse müthiş faydalı olur TSL'de kime giderse gitsin .

Devre arası bu adam kesinlikle alınmalı. Gerekirse kapısında yatsınlar. Nagatomo'yu kullansınlar.

Adam dünya kupasında Japonya takımını tek başına oynatıyordu. Dortmund'da süre aldığı filan yok. Yaratıcı oyuncu eksikliğini önemli ölçüde kapatacak biri.

Maliyetinin filan olacağını sanmıyorum en kötü oynamadığı için kiralık bile alınabilir. Devre arası forvetle beraber alınacak ilk oyuncu olmalı.

Devre arası bu adam kesinlikle alınmalı. Gerekirse kapısında yatsınlar. Nagatomo'yu kullansınlar.

Adam dünya kupasında Japonya takımını tek başına oynatıyordu. Dortmund'da süre aldığı filan yok. Yaratıcı oyuncu eksikliğini önemli ölçüde kapatacak biri.

Maliyetinin filan olacağını sanmıyorum en kötü oynamadığı için kiralık bile alınabilir. Devre arası forvetle beraber alınacak ilk oyuncu olmalı.

Bjk opsiyonsuz kiralamış, sene sonu bu adamı almayan net haindir.

Diagne + Mitroglu ikilisi Burak etmiyor
Emre + Belhanda ikilisi Kagawa etmiyor.

Bunlara döktüğümüz bonservislere acıdım şu anda.

Arkamda Dorukhan-Atiba gibi 2 dominoyla ben de oynarım. Belhanda nefretinizi anlıyorum da bir oyuncunun performansını tartışırken arkasındaki oyuncuların ona yarattığı konforu da unutmamanız gerektiğini hatırlatmak isterim. Tıpkı 15 maçta oynayıp 20 gol atan Diagne'nin top alamadığından 3 haftada patates muamelesi görmesi gibi. Herif yürüyerek top oynadı, pas kalitesi Belhanda'nın belki 3-4 katı iyidir de bir 45'te çektiği yük Belhanda'nın yarısı kadar bile değildi. Komşunun kazı komşuya tavuk görünürmüş.

Üst Alt