Sıcak Fırsatlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıcak Fırsatlar

USPA’nın erkek giyim ürünlerinde indirim fırsatı http://ozdilekteyim.com ’da. Satın almak için: Arama Sonuçları

Dj-673sWwAAIGYk.jpg

İndirim var tabi ama yine de fiyatlar fazla. Mesela burada 59₺ olan bir tişörtü 3 hafta önce Hepsiburada’dan 54₺’e almıştım.

Hatta o dönem orada da Uspa’da indirim vardı. Normalde 234₺ olan gömleği 49₺’ye almıştım. 4-5 parça tişört, gömlek falan almıştın o dönem. Totalde 220₺ ödemiştim. Keşke buraya yazsaydım. Gerçi bu başlığı daha yeni görüyorum. Bundan sonra denk geldiğinde yazarım buraya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İndirim var tabi ama yine de fiyatlar fazla. Mesela burada 59₺ olan bir tişörtü 3 hafta önce Hepsiburada’dan 54₺’e almıştım.

Hatta o dönem orada da Uspa’da indirim vardı. Normalde 234₺ olan gömleği 49₺’ye almıştım. 4-5 parça tişört, gömlek falan almıştın o dönem. Totalde 220₺ ödemiştim. Keşke buraya yazsaydım. Gerçi bu başlığı daha yeni görüyorum. Bundan sonra denk geldiğinde yazarım buraya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Askerlikten sonra kesin dönüş falan mı yaptın renkdş?

Hatırlatmayla biz de katkıda bulunalım. Turkcellli arkadaşlar Galatasaray destek paketine ayda en az 5 en fazla 9 tl'ye üye olarak takıma destek olabiliyor. Bunun yanında Galatasaray'ın attığı her gol başına 200 mb. internet hediye. Bu sebeple bu hafta toplamda 1.2 gb internet kazandım.

Ayrıca yılbaşına kadar Galatasaray'ın her galibiyetine 1 gb. internet vereceklermiş.

Paketini aşıp ay dönümüne kadar 1 gb 2 gb internet alanlar özellikle buna üye olmalı. Hem takımımıza destek oluyor hem de ek internet paketleriyle fatura şişirilmesinin önüne geçiliyor.

GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası

boyner 'in internet sitesinden 7 gün önce alışveriş yaptım halen kargoya vermediler ne maille ne müşteri himetlerinden ulaşılabiliyor tam bir skandal. tedarik sürecinde günlerdir.

müşteri himetleri numaralarını kapatmışlar çalmıyor bile alışveriş yapmayın.

Üst Alt