# Sidney Govou - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sidney Govou

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sidney Govou

uefa kupasında oynuyoruz sadece arkadaşlar

o ismi çıkan genç yetenekler dos santos bojanlar falan gelmez bize zaten

babel büyük hayal

Takımımızın bu seneki ilk hedefi şampiyon olurp ŞL'ye gitmektir seneye Aslantepe ve ŞL'den gelcek parayla çoook büyük yıldızlar alıanabilir ama bu sene biraz alçaktan uçmakta fayda var Govou ilk hedefimiz için kötü bir transfer olmaz

Haldun üstünel ve Sezgin yalanlamış..

Dikkatinizi çektimi..

Babel'e,Owen'e falan niye yalanlama yok..Hemde babel haberi bir çok kez çıktı..

Ya bu oyuncular ile ilgilendiklerimiz dogru Yada govou haberi dogru..

Govou yu bende çok begenıyorum.Ama ağır sakatlıklarda yaşamadı değil.Fakat bize ilaç olur hertürlü;)

allah biliyor ya bu govou yu hiç istemiyorum.

adam futbolu zoraki oynadığını,

oynarken hiçbir heyacan ve zevk duymadığını söyledi.

yani adam da tansiyon sıfır.

O değil Messi gelse bile ''Türkiye Ligine göre çok ince, bence yanlış transfer onun yerine İbrahimovic çok iyi giderdi'' gibi cümleler kuranlar çıkacaktır.

Özgür abi yanlış düsünüyorsun..Tek govou degil,başka futbolcularda var..

Govou futbolu işi olarak görüyormuş..Bu yüzden işine saygılıymış..Bence işi olarak görmesi daha iyi..Şımarıklıgı olacagınıda sanmam..İş olarak düsündügü için heryere zamanında gelir..

Govou yalan olabilir..İyide her yalanlanan haber yalan olacak degil..Yönetimi niye durup dururken yalanlasın ne güzel dikkatlerde bir tarafa çekilmiş..Tam sag gösterip sol vurmanı zamanı gelmişdi.Govou haberinde dogruluk payı var diyorum..

Govou'yu da beğenmiyoruz artık halimize bak!

Galatasaray Yönetimini özellikle Haldun Üstünel'i tebrik etmek lazım,taraftarın beklentilerini bu derece yükseltip çıtayı üst noktalara çıkardıkları için...

Özgür abi yanlış düsünüyorsun..Tek govou degil,başka futbolcularda var..

Govou futbolu işi olarak görüyormuş..Bu yüzden işine saygılıymış..Bence işi olarak görmesi daha iyi..Şımarıklıgı olacagınıda sanmam..İş olarak düsündügü için heryere zamanında gelir..

Govou yalan olabilir..İyide her yalanlanan haber yalan olacak degil..Yönetimi niye durup dururken yalanlasın ne güzel dikkatlerde bir tarafa çekilmiş..Tam sag gösterip sol vurmanı zamanı gelmişdi.Govou haberinde dogruluk payı var diyorum..

tamam kardeşi senin gibi söylese;"ben sadece futbola işim olarak bakıyorum,amatör ruhumu kaybettim,ailemi ve kendimi geçindirmek için işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum ama futboldan artık hiç zevk almıyorum" dese insan kabullenir ama söylediği sözler çok net.Bir yandan da sende haklısın birçok futbolcu sadece iş olarak görüyor ama biz yabancılar da bile galatasaray ruhunu,geleneklerini en kısa sürede öğrenmelerini ve bunu saha da yansıtmalarını istiyoruz.aksi olursa kuşlar dan hiçbir farkımız kalmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt