Sıfır PlayStation 3 Ne Kadar? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıfır PlayStation 3 Ne Kadar?

Arkadaşlar nereden sıfır playstation 3 bulabilirim yardımcı olacak olan var mı? :) Bütçem kısıtlı o yüzden PS3 arıyorum. PS4ler 1300den başlıyor ayrıca kırdırma sorunu var.

ben de 10-15 tane oyun , full move set, 2 tane kol , tüfek kamera vs vardı 750 tl ye koymuştum ilana bir aralar satılmadı.
ama benimki kırılamıyordu belki ondandır. ( sonradan çıktı elimden )

1-2 sene önce 800 tl ye 300 gb oyun dolu kırılmış ama sıfır ps3 ler yazıcıoğlu hanında satılıyordu şimdi daha ucuzdur oraya bak yada sahibinden.com ile donanımhabere.

gidip teknosa gibi yerlerden sıfır alma

Ben olsa ps4 alırdım 1200 tl'ye kadar bulunabiliyor oyunlar konusunda ise sıkıntı yaşamadım donanımhaberde kardeşlik konusu var

Uncharted Nathan Drake Collection
Uncharted 4
The Last of Us

ve birçok oyunu kardeşlik konusunda alıp satarak 0 TL'ye oynamış oldum

Aga git 2. El ps4 al aynı para. Gerçi oyun olarak o fiyata 1 tane oyunu anca yanında verirler ama olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende ps 3 var hiç kullanmıyorum 1 senedir vaktim olmuyo isteyene satabilirim letgo ya koymadım koysam satılır da :D

bu ps3 e oyun üretiyorlarmı peki hala?Birde oynanabilirlik olarak falan ps3 oyunları ps4 oyunlarından farklıymış diye duydum mesela grafikleri tamam anlarımda oynanabilirlik açısından farklı olması bana biraz garip geldi.

Üst Alt