Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Piyasadan anlayanlar için bir sorum olucaktı.

Citroen c3 araç almayı planlıyorum, 1.2 feel paket manuel.

Kampanyalı Liste fiyatı 312.000 TL seviyesinde şu an. Bayi bu aya özel belli bir indirim yaparak 270.000-TL ye bırakıyor aracı.
Bu fiyata bu araç alınır mı? Alacağım araçtan üst düzey bir performans beklentim yok. Artık o banttaki araçlara bütçe yetmiyor zaten.
Piyasada bu fiyata da doğru düzgün araç kalmadı. Ancak şu an durgun olan piyasa önümüzdeki dönemde de geriler mi, seçim öncesi ötv vb herhangi bir güncelleme olur mu diye düşünmüyor da değilim.
Araç piyasasından anlayan birileri varsa hem piyasa hem bu araç hakkında fikirleri varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Bakıp incelemişsindir zaten ama C3 kendi sınıfında bile en küçük araçlardan biri. 1.77 m 85 kiloyum, çok iri sayılmam yani, koltuğuna sığamıyorum neredeyse, kafam da tavana değiyor. Tam 'bekar kız arabası' tabirine uygun. Kız kuzenim için C3 ve C3 Aircross bakmıştık, oradan biliyorum...

Tercihin manuel olduğuna göre, ikinci elde çok fazla seçenek mevcut (AT olsa iş değişir). Ben olsam birkaç model yılı eski de olsa C-HB bir araç bakardım. Golf-Leon-308-Civic vs...

Bakıp incelemişsindir zaten ama C3 kendi sınıfında bile en küçük araçlardan biri. 1.77 m 85 kiloyum, çok iri sayılmam yani, koltuğuna sığamıyorum neredeyse, kafam da tavana değiyor. Tam 'bekar kız arabası' tabirine uygun. Kız kuzenim için C3 ve C3 Aircross bakmıştık, oradan biliyorum...

Tercihin manuel olduğuna göre, ikinci elde çok fazla seçenek mevcut (AT olsa iş değişir). Ben olsam birkaç model yılı eski de olsa C-HB bir araç bakardım. Golf-Leon-308-Civic vs...
C3 için birşey diyemem ancak c3 aircross sınıfının en büyük aracıdır. C5 ise zaten D segmenti ile yarışıyor. Dikkat et c3 kendi sınıfının en büyük aracı derken ic hacım genişliğinden bahsediyorum. Örneğin 3008'ler daha heybetli görünür ama iç hacmi çok daha küçüktür. Tekraren soyluyorum F/P olarak piyasadaki en iyi araçlar Citroen ve Peugoet bana göre.

C3 için birşey diyemem ancak c3 aircross sınıfının en büyük aracıdır. C5 ise zaten D segmenti ile yarışıyor. Dikkat et c3 kendi sınıfının en büyük aracı derken ic hacım genişliğinden bahsediyorum. Örneğin 3008'ler daha heybetli görünür ama iç hacmi çok daha küçüktür. Tekraren soyluyorum F/P olarak piyasadaki en iyi araçlar Citroen ve Peugoet bana göre.
C3 aircross/3008 için böyle bir kıyaslama komik olur. 2008 bile C3 Aircross dan net daha büyük boyutlarda, her bakımdan...3008 ve 2008 e defalarca niyetlenmiş, C3 Aircross' u başkası için bizzat incelemiş biri olarak söylüyorum. Son cümleni anlamadım; Citroen-Peugeot dan bahsediyoruz zaten...

C3 aircross/3008 için böyle bir kıyaslama komik olur. 2008 bile C3 Aircross dan net daha büyük boyutlarda, her bakımdan...3008 ve 2008 e defalarca niyetlenmiş, C3 Aircross' u başkası için bizzat incelemiş biri olarak söylüyorum. Son cümleni anlamadım; Citroen-Peugeot dan bahsediyoruz zaten...
Renktaş son cümlem genel piyasa için yorumumdu.
2008 yerine yanlislikla 3008 yazmışım orada haklisin.
2008,,3008 ve şimdi kullandığım c3 aircross'u ben de çok araştırdım hatta bircok kez kullandım da. Hala aynı iddiadayim ama. İc hacım olarak c3 aircross sınıfındaki en büyük araçtır.

Renktaş son cümlem genel piyasa için yorumumdu.
2008 yerine yanlislikla 3008 yazmışım orada haklisin.
2008,,3008 ve şimdi kullandığım c3 aircross'u ben de çok araştırdım hatta bircok kez kullandım da. Hala aynı iddiadayim ama. İc hacım olarak c3 aircross sınıfındaki en büyük araçtır.
2008/C3 Aircross kıyası konusunda da yanıldığını düşünüyorum. Fırsat bulduğunda bir Peugeot bayisine gidip tekrar karşılaştır istersen. 3008 in yanında epey geride gördüğüm için 2008 almaya elim varmadı, 3008 in fiyatı uçtu gitti. Severek kullandığım Seat İbizamın üzerine çuvalla para vererek 3008 almak da mantıklı gelmiyor. Allah herkesin gönlüne göre versin...

Bmw 116i 90 binddn 140 bine firladi 20k kredi cekip alacaktım ne fiyati iniyor ne başka bir sey 2005 model arabaya 140 bin istiyorlar dogru duzgun araba bile hayal edemez oldum ya

Üst Alt