Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Guncel fiyatlara baktim simdi, toyota alanların hybrid secenegini dusunmeleri daha dogru bir karar olur kendileri icin. Hatta dusunmesinler direkt 1.8 hybrid alip gecsinler.

Durumdan memnun gibisin de zaten bu ucuz kredilerden dolayı battı ülke.
memnuniyet fiyatların artmasına veya elimdekinin değerlenmesine değil. arabayı satmayacağıma göre zaten bir manası yok. o bana da her türlü giriyor. biraz durumun vehametine değindim.

ha kendimi kaçınılmaz olandan bir nebze koruyabildiğim için tabi ki memnunum. param olsa kkm’ye de girer ondan da faydalanırdım. homo economicus bireyler olarak önümüzde kaçınılmaz bir vaziyet varken çıkar sağlamamak kendini bi nebze koruduğun için memnun olmamak samimi olmaz.

Son düzenleme:
memnuniyet fiyatların artmasına veya elimdekinin değerlenmesine değil. arabayı satmayacağıma göre zaten bir manası yok. o bana da her türlü giriyor. biraz durumun vehametine değindim.

ha kendimi kaçınılmaz olandan bir nebze koruyabildiğim için tabi ki memnunum. param olsa kkm’ye de girer ondan da faydalanırdım. homo economicus bireyler olarak önümüzde kaçınılmaz bir vaziyet varken çıkar sağlamamak kendini bi nebze koruduğun için memnun olmamak samimi olmaz.
İşte stabil 1 ekonomide aynı oranda krediyi her ay ödesen emin ol daha kaliteli bir hayatın olurdu.

Ancak insanlar bunun farkında değil genel olarak.

Ki gelinen noktada krediyle araç almak dahi zor olmaya başladı ülkenin %85i için. Yani sistem patlamak üzere.

beyler elimde 2019 clio 0.9 tce joy paket araç var HB. ama aile büyüdükçe sedan bir araba alma ihtiyacım dogdu... bu arada hanım da binsin diye otomatik olanından alalım, benzinin litresi anasının gözüne vurdu diye LPG'li olsun dedim... arabayı satacagım ve 300000 bin tlnin üstüne çıkmamak şartıyla otomatik lpgli bir sedan alma fikrine girdim. o paraya şey bile çekilmez demeyin para bu kadar... ağır hasarlı olmadıktan sonra 3 5 hasarı olsun hanım da çarpacak zaten... hatta şase mase dokunulmamış ve airbagler düzgün tamir edilmişse ağır hasarlıya bile açığım diyorum ama sonra geri çekiliyorum...

tekrar ediyorum üzerine 10 bin koy şunu al demeyin para yok üzerine anca totomu koyarsam bunun üstüne çıkarım ve ben hiçbir arabayı totomu aleme açacak kadar sevmiyorum.

aklımda 2008 sonrası honda civic'ler var...
ya da 2012 sonrası peugeot, hyundai gibi c segmenti arkadaşlar...

beyler milyon dolarlık soru şu... ben ne alayım?

eski model ve yüksek kilometreli civic mi?
görece daha yeni model (2013 - 2015) hyundai falan mı...
ağır hasarlı ama yenice model focus corolla mı...
chevrolet cruze mu yoksa aklıma bile gelmeyen başka bişey mi?

sarı siteden baktikça eklediğim araçlar şurada... bakın da bana bir öneri verin...

sahibinden.com user login

Ben bunlardan kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim.İlla sedan diyorsan 2013 1.4 Cruze al keyifle binersin... Söylemeden geçemeyeceğim bu fiyatlar nedir öyle arkadaş?Acil yurt dışından ikinci el araç ithalatının önünü açmak lazım.Bugdaydan ete, şekerden yumurtaya kadar her şeyi ithal edebiliyoruz fiyat düşmesi için ikinci el araç alamıyoruz hayret!

Üst Alt