Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arabanın liste fiyatı 1.049.000
adam 1.015.000'ten koymuş

fiyatı takip etmek için favladım gittikçe düşürüyor. ikinci el ile sıfır arasında neredeyse fiyat farkı kalmamıştı. bu balonlar sönecek aynısı konut için de geçerli. hatta konut bence daha fena patlayacak. sıfır araçta ötv indirimi olmadan indirim gelmez ama ikinci el söner bence. al satçılar büyük dertte

Ekran görüntüsü 2023-08-27 182039.png

Arabanın liste fiyatı 1.049.000
adam 1.015.000'ten koymuş

fiyatı takip etmek için favladım gittikçe düşürüyor. ikinci el ile sıfır arasında neredeyse fiyat farkı kalmamıştı. bu balonlar sönecek aynısı konut için de geçerli. hatta konut bence daha fena patlayacak. sıfır araçta ötv indirimi olmadan indirim gelmez ama ikinci el söner bence. al satçılar büyük dertte

Ekli dosyayı görüntüle 217124
Beter olsunlar.

konutta fahis fiyatlar patlayabilir ancak m2 maliyetleri dusmedigi icin standart fiyatlar zor iner. fazlalik vermesi lazim ama gocler devam ettikce fazlalik veremez. konut arzi olusturmanin yollarindan birini neden kaybetsinler.

SM-M526BR cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
konutu kredi ile pompalamaya devam edeceklerse ki öyle görünüyor özellikle seçim öncesi hareketlilik sürer ama nereye kadar suni talep yaratılabilir. suni tenefusle ne kadar yaşatılabilir bir sektör
göçmen de gelse bu deli fiyatları veremez. yani hepsi palyatif çözüm oluyor en nihayetinde

kâr marjı çok yüksek hatta zararına satış bile yapmak zorunda kalanlar olacaktır.
ama konut balonunun sönmesine daha bir müddet var bence. sonsuza kadar böyle gitme ihtimali yok

konutu kredi ile pompalamaya devam edeceklerse ki öyle görünüyor özellikle seçim öncesi hareketlilik sürer ama nereye kadar suni talep yaratılabilir. suni tenefusle ne kadar yaşatılabilir bir sektör
göçmen de gelse bu deli fiyatları veremez. yani hepsi palyatif çözüm oluyor en nihayetinde

kâr marjı çok yüksek hatta zararına satış bile yapmak zorunda kalanlar olacaktır.
ama konut balonunun sönmesine daha bir müddet var bence. sonsuza kadar böyle gitme ihtimali yok
o yuzden maliyet uzerine bir miktar kar ile satilanlarin dusmesi cok zor diyorum. normallesme iyi yerlerde fiyat dusmesine sebep olursa muadil fiyatlari veren daha varos yerlerde dediginiz gibi zararina satislar olabilir ancak sifir evler ya yapilmaz yada zararina satislar beklenmez diye tahmin ediyorum

SM-M526BR cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt