Sigara İçtiği İçin Yumruklanan LCW Çalışanı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigara İçtiği İçin Yumruklanan LCW Çalışanı

KSO Twitter'da: "Bu goruntu, birkac gun once Fatih'teki LCW'nin guvenlik kamerasından alındı. Siyahlı arkadaş da bir LCW calışanı... https://t.co/vctg4xf5C8"

Görüntülerde gördüğünüz kırmızılı arkadaş, "lan top sen Ramazan'da sigara mı içiyorsun" diyerek siyahlı arkadaşa yumruk atıyor.

Siyahlı arkadaş yere düşerken bilincini kaybediyor. Yumruğu atan ise kısa süre nezarethanede kaldıktan sonra serbest kalıyor.

5 dakika sigara içmek için dışarıya çıkan genç bir insanın hayatını karartan bu "adam" hala dışarıda rahat rahat hayatını sürdürüyor!

"Oruç, perdedir. Biriniz bir gün oruç tutacak olursa kötü söz sarf etmesin, bağırıp çağırmasın. Birisi kendisine yakışıksız laf edecek veya kavga edecek olursa "ben oruçluyum!'' desin (ve ona bulaşmasın).''

adama ramazan da sigarmi iciyorsun diyorsunda efendi kendin nasil oruc tutuyorsun

Oruç bahane.Bu adamların karnı tokken de durumları çok farklı değil ki zaten.Şiddete eğilimli insanlar.Biz de oruç tutuyoruz gidip kimseyi dövmüyoruz yani.Psikoloğa falan görünmeleri lazım.

Ben bu ülkede artık "birlikte yaşama" ihtimali göremiyorum. 190 boyunda adamım. Şöyle biri bana denk gelse, sinirle gebertmekten korkarım. Bu kadar tahammülsüzlüğün olduğu bir ortamda, ülkenin geleceğini hiç iyi görmüyorum.

çocuğa vuran adam muhtemelen işsiz güçsüz çalışmayan biri çünkü çalışarak oruç tutmak zor heleki LCW gibi yerde çalışıyorsan çünkü full ayaktalar

hapise atılması gerekiyor adamın

hay bunların inandığı dine.. ne iğrenç bir zihniyettir bu arkadaş işin kötüsü avrupanın göbeğindede bir karış sakalla sarıkla geziyor bu neandertalerler bunlardan kurtulmanın çaresi yok sağıma bakıyorum sakallı hamam böceği soluma bakıyorum sıkma baş.. potansiyel canlı bomba gibi dolaşıyorlar.

Gesendet von iPhone 6 mit Tapatalk

Adam şerefsizin, gerizekalının teki ancak burada o adam üzerinden zıt ideolojisine, koskoca bir dine, vs. saldırmaya çalışanlarda da o adamın kafasının aynısı var...

Üst Alt