Sigaraya 2 Liralık Zam - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigaraya 2 Liralık Zam

Az bile olmuş. Sigarayi bıraktırmak icin farkindalik yapmak vs bir yerden sonra hikaye maalesef. Arastirmalar gosteriyorki en efektif yontem fiyatlari yukseltmek. Elinizi korkak alistirmayin. Bir zam daha lütfen

Sigaraya gelen zammın bıraksınlar diye olduğunu mu düşünüyorsun gerçek anlamda ?

Benzin , domates , patates zamları da bırakalım diye zaten çok tüketmek zararlı ne de olsa.

Sigaraya gelen zammın bıraksınlar diye olduğunu mu düşünüyorsun gerçek anlamda ?

Benzin , domates , patates zamları da bırakalım diye zaten çok tüketmek zararlı ne de olsa.

Ben olaya tibbi yönden baktim ustat. Evet, bir yerden sonra devlet kasanin dolmasi icin yapilan hareketler bunlar. Lakin yeme icme gibi durumlar hayatimiz icin gerekli oldugu sebebiyle bunlardan kopamiyoruz. Lakin sigara ile durum farkli. Umarim kullanan arkadaslar en kisa zamanda birakabilir. Maddi yonden cok ferahlayacaklardir. Sagliga hic deginmedim bile.

Ben olaya tibbi yönden baktim ustat. Evet, bir yerden sonra devlet kasanin dolmasi icin yapilan hareketler bunlar. Lakin yeme icme gibi durumlar hayatimiz icin gerekli oldugu sebebiyle bunlardan kopamiyoruz. Lakin sigara ile durum farkli. Umarim kullanan arkadaslar en kisa zamanda birakabilir. Maddi yonden cok ferahlayacaklardir. Sagliga hic deginmedim bile.

Kim takar bu ülkede insan sağlığını ben de sağlıkçıyım ülkemizin hiçbir kurumu insanı, insanın sağlığını, psikolojisini, yediklerini, içtiklerini vs düşünmüyor ona göre çareler aramıyor yaptıkları tek şey kendi ceplerini ve yandaşlarını doyurmak.

Sigara fiyatları Almanya'da da uçmuş.
Bir normal Marlboro paketi için 7 Euro alıyor herifler.

45 türk lirası yapıyor :)
Niye bu kadar devasa bir fark var merak ediyorum dogrusu, ya sizin ordaki sigara degil puro falan yada burdaki saman katkili tütün. 2.si daha mantikli geliyor.

Misal turkiyede guya kaliteli cay hep sabit 2 lira üc lura falan oynuyor. Ama toz iciyoruz.

Hadi sigara hic onemli degil. Gida fiyatlari %50 civari artmis maaslar %10 !! Bu ulkede hala %45 aliyorlarsa demekki atasozu dogruymus:

Deveye diken......

Üst Alt