Sigma Olomouc 7-1 Fenerbahçe | Unutma Unutturma ! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigma Olomouc 7-1 Fenerbahçe | Unutma Unutturma !

Cevap: Sigma Olomouc 7-1 Fenerbahçe | Unutma Unutturma !

Abdullah Taşan bey ile konuştuk avatar konusunda, müsade verdi ama forumun geneli rahatsız oluyorsa değiştirebilirim. Çok fazla büyütülecek bir şey olduğunu düşünmesem de sonuçta sizler ev sahibisiniz, ben misafirim burada. Elbet kurallarınıza uyarım...

Po sestupu bylo mužstvo doplněno zkušen?mi hráči (Lauda, Knapp, Hajsk?), na postu trenéra zahájil svoji zářnou kariéru Karel Brückner a se šestnáctibodov?m náskokem přivedl SK Sigma Olomouc zpět do nejvyšší fotbalové soutěže. V následujících sezónách se Olomouc v I. lize nejen pevně zabydlela, ale patřila k nejúspěšnějším t?mům této soutěže. O tom nejlépe svědčí jedno druhé (95/96) a čtyři třetí místa (90/91, 91/92, 97/98 a 00/01) v konečném bilancování ligov?ch sezón. Také na mezinárodní scéně se SK Sigma Olomouc neztratil a při osminásobném startu v Poháru UEFA sehrál řadu v?born?ch utkání s renomovan?mi evropsk?mi kluby (Real Madrid, Juventus Turín, Olympique Marseille, Hamburger SV, Fenerbahce Istanbul, Real Mallorca, Celta de Vigo). Největších úspěchů v tomto směru dosáhl klub v ročnících 90/91, kdy se probojoval do čtvrtfinále a o rok později do 3. kola. Úspěchem bylo i finále Intertoto Cupu (00/01), kde Olomouc podlehla italskému Udinese Calcio. Během těchto čtyřiadvaceti ligov?ch ročníků se v kádru "A" mužstva vystřídalo mnoho dříve či později znám?ch hráčů (Příložn?, Šišma, Beznoska, Drulák, Mlejnek, Sedláček, Kouřil, Kalvoda, Vaďura, Maroši, Slab?, Bokij, Rada, Pivarník, Baranek, Šmarda, Špilár, Mucha). Hodně jich vzešlo i z vlastních mládežnick?ch mužstev (Látal, Hapal, Kovář, Heinz, Ujfaluši, Kobylík, Rozehnal, Kováč), kteří se vesměs uplatnili ve velk?ch evropsk?ch klubech.

Sigma Olomuc'luların internet sitesi...

Fener maçınıda yazmışlar oraya...:D

Abdullah Taşan bey ile konuştuk avatar konusunda, müsade verdi ama forumun geneli rahatsız oluyorsa değiştirebilirim. Çok fazla büyütülecek bir şey olduğunu düşünmesem de sonuçta sizler ev sahibisiniz, ben misafirim burada. Elbet kurallarınıza uyarım...

rahatsız olmamak elde değil, neyse Adminler uygun görmüşse takılın istediğiniz gibi ..!

Sevgili dostum üstüne alınma ama bir şey söylemek istiyorum.

Son haftalarda çoğaldı böyle Fenerbahçe'li dostlarımız. Buraya gelip açıkça rakip takım taraftarını olduğunu dile getiriyorlar. Bunda bir problem yok. Ben şöyle düşünüyorum. Fenerbahçe şampiyonluğa çok yaklaştı bilindiği üzere. Fenerbahçe popülizmi yaymak için, gelen şampiyonlukla fenerbahçeli arkadaşlarımızın burada çoğalması manidar. Yarışın dışında kalsa idiniz. 3.4.5. gibi bir yerde olsaydınız yeni simalar göremeyecektik burada. Halbuki çok görmek isterdik o zaman. Neyse. Samimi olmayan dileklerimle başarılar diliyorum sana.

İyi günler :)

Son haftalarda çoğaldı böyle Fenerbahçe'li dostlarımız. Buraya gelip açıkça rakip takım taraftarını olduğunu dile getiriyorlar. Bunda bir problem yok. Ben şöyle düşünüyorum. Fenerbahçe şampiyonluğa çok yaklaştı bilindiği üzere. Fenerbahçe popülizmi yaymak için, gelen şampiyonlukla fenerbahçeli arkadaşlarımızın burada çoğalması manidar. Yarışın dışında kalsa idiniz. 3.4.5. gibi bir yerde olsaydınız yeni simalar göremeyecektik burada. Halbuki çok görmek isterdik o zaman. Neyse. Samimi olmayan dileklerimle başarılar diliyorum sana.

aynen +1905, yarış dışında kalsalar, tek fenerli gelmezdi buraya.

:)

Samimi olmayan dileklerin için teşekkürler... :)

İyi günler...

Şunu belirteyim. İbrahim bey uyarılarımızı dikkate alarak FB logosunu kaldırmıştır. Emre ve Lugano 'yu da tercih etmedik Alex 'te mutabık kaldık.

Bunun sebebi şu. Eskiden imzalar vardı, orada rakip takımları tuttuğuna dair ufak bir bilgiye yer veriyorduk, böylelikle yanlış anlaşılmalar ortadan kalkıyordu. O üye yorumları rakip takım taraftarı olarak algılanabiliyordu.

İmzalar kapatıldıktan sonra bunu belirtebileceğimiz bir alan kalmadı, bu sebeple avatarda logo dışında (ve makul) görüntülere yer verebilmeye başladık.

Tarihte şu bu diye bakılmıyor futbola. yok 9 kişi kalmışız da falan diyorlar 7-1 kardeşim. sonuç 7-1. adam seni 7 tane atıp göndermiş. 7-1 lan şaka gibi hem de avrupa maçı. zaten folloş dolaşıyosun ortalıkta avrupa kestanesi diye. bide gidip 7 tane yiyip geliyosun. buna adam vücudunun boşaltım organıyla gülmesin de ne yapsın. 7-0'da biz koymuşuz koymuş muyuz koymuşuz bitmiştir birader. fenerliler 6-0 diye gezinirken ''koltuklara pislik bıraktık, ikinci yarı hep defanstaydık ilginç kontra golleri attık, ses bombası attık her türlü pisliği yaptık'' diyor mu? hayır. 6-0 diyip geçiyor. e o zaman 7-0, 7-1 kardeşim. bana 1911'deydi, profesyonel değildi, olomouc maçında 9 kişi kaldık cart curt deme.

skor önemliyse, 7-0, 7-1. bu da girsin antu beyinlilere.

nasıl koymuş sigma Allah'ına kurban senin lan. fenere babayı 7renler = Galatasaray, Sigma

vardır daha kepaze tarihlerinde ama aklımda değil şuan.

Üst Alt