Sihirli Annem - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sihirli Annem

Lise defterini tam izlemedim zaten Hayat Bilgisini izledim bayağı ama Lise Defterinin popülaritesi daha iyidi sanırsam.

Lise Defteri, Hayat Bilgisi'nin uzadığı dönemde piyasaya çıkmıştı. Hayat Bilgisi'nden sıkılanlar o diziye geçiş yaptı. Bir de orada oynayan kadınlar güzel, erkekler yakışıklıydı. Gençlerin ilgisini çekiyordu güzel insanlar. Ama diğer yanda Hayat Bilgisi'nin en güzel kadını pilotun kızıyla Afet Hoca'ydı.

Lise Defteri, Hayat Bilgisi'nin uzadığı dönemde piyasaya çıkmıştı. Hayat Bilgisi'nden sıkılanlar o diziye geçiş yaptı. Bir de orada oynayan kadınlar güzel, erkekler yakışıklıydı. Gençlerin ilgisini çekiyordu güzel insanlar. Ama diğer yanda Hayat Bilgisi'nin en güzel kadını pilotun kızıyla Afet Hoca'ydı.
afet hoca mı

1607525095161.png
"KIZIM NEFES ALMADAN SİHİRLİ ANNEM'İ İZLEYİNCE BEN DE YENİDEN ÇEKME KARARI ALDIM"

Bir YouTube kanalına konuk olan Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için çekeceği Sihirli Annem dizisi hakkında "Kızım Melisa dizinin eski bölümlerini soluksuz izliyordu, ben de yenisini çekeyim dedim" ifadelerini kullandı.

Yepyeni bir kadroyla dizinin çekimlerinin başladığını söyleyen Ilıcalı, "Melisa ile kahvaltıdaydık baktım Sihirli Annem'i seyrediyor. Sihirli Annem eski ama çok başarılı bir dizi. Baktım Melisa nefes almadan seyrediyor. Ben de madem bu kadar seviyor yenisini yapayım bari dedim. Sonra hemen yapımcımızı aradım o da duyarlılık gösterdi ve şimdi çekimdeler" şeklinde konuştu.

Sihirli Annem'in ilk bölümü 1 Ocak 2021'de Acun'un yeni oyuncağı Exxen'de başlayacak.

Üst Alt