Şiirlerimi satıyorum


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arabesk rap,tÜrk halk mÜzİĞİ,pop,halay tarzinda kendİme aİt bestelerİm bulunmaktadir bu Şİİrlerİ satiliĞa Çikarma karari aldim almak İsteyenlerİn bana baŞvurmasi yeterlİdİr...
 
Cevap: Şİİrlerİmİ satiyorum0.jpg


[video=youtube;g9cv0otoalM]https://www.youtube.com/watch?v=g9cv0otoalM[/video]DADAS kardesimle yaptıgım ARAßESK RAP
 
Cevap: Şİİrlerİmİ satiyorum@Uğur; bi menecer seni soruyordu geçen, ayarla da işlerini, şu albümü yapsınlar sana. Hatta Levent arkadaştan 1-2 şarkı sözü de al.
 
Cevap: Şiirlerimi satıyorum@ uğur bulutfreestyle mıydı o ?

eğer öyleyse tek söyleyebileceğim;

ohh yeee mann ohhh yeaa man!!
 
Cevap: Şiirlerimi satıyorumNiye satıyorsun, neden satıyorsun, niçin satıyorsun, neyi satıyorsun, hangisini satıyorsun, kimi satıyorsun, kaçını satıyorsun?Fatura kesiyor musun? Garantisi var mı?
 
Cevap: Şİİrlerİmİ satiyorum@Uğur; bi menecer seni soruyordu geçen, ayarla da işlerini, şu albümü yapsınlar sana. Hatta Levent arkadaştan 1-2 şarkı sözü de al.Bandrol cok zor oluyor usta bizde wordden bandrol yapip kadıköyde sattıgımız albümlere basıyoruz ama resmi gibi tad vermiyor.Levent kardesimizden şarkı isteriz ama bizim tarzımızı yansıtıyomu sozleri bilmiyorum 1 kıtasını yaz kardes bakalım.

Referans varsa koyarsan oda olur.Hemde cok dedin 30 TL Cok
 
Cevap: Şİİrlerİmİ satiyorumBandrol cok zor oluyor usta bizde wordden bandrol yapip kadıköyde sattıgımız albümlere basıyoruz ama resmi gibi tad vermiyor.Levent kardesimizden şarkı isteriz ama bizim tarzımızı yansıtıyomu sozleri bilmiyorum 1 kıtasını yaz kardes bakalım.

Referans varsa koyarsan oda olur.Hemde cok dedin 30 TL Cokistiyosan msn de görüşürüz özelden at ekliyeyim tabi ciddiysen bu konuda..
 
Cevap: Şiirlerimi satıyorumBuzlabında kötü günler icin sakladıgım donmus spermlerimi satıyorum Hepsi birbirinden güzel sahane ve kalitelidir. Ciddi sekilde ilgilenen olursa irtibata gecelim
 
Cevap: Şİİrlerİmİ satiyorumistiyosan msn de görüşürüz özelden at ekliyeyim..

Dosdum burdan yazısırsak daha iyi olur hem forumda başka rapper kardeslerimde var onlarda isteyebilir.hem ben dissde istiyorum eger ayarlarım diyosan kime oldugu farketmez dissde alabilirim.ama ucuz olmak şartıyla.kafiyelimi yazıyosun ?teknik yonden nasıl yazdıkların önemli
 
Cevap: Şİİrlerİmİ satiyorumDosdum burdan yazısırsak daha iyi olur hem forumda başka rapper kardeslerimde var onlarda isteyebilir.hem ben dissde istiyorum eger ayarlarım diyosan kime oldugu farketmez dissde alabilirim.ama ucuz olmak şartıyla.kafiyelimi yazıyosun ?teknik yonden nasıl yazdıkların önemli

duygusal genelde kafiyeli..
 
Cevap: Şiirlerimi satıyorumTekrar anlatıyorum bu paralar bana değil bir başkasına gidecek komşuma yardım etmeliyim üzülüyorum rahat ekmek yiyemiyorum anladınız mı ben para bazı bir insan değilim ama bu konu çok önemli bu iş 1 şiir 2 şiir derken oluyor işte biraz anlayış tamam almayın hoşunuzada gitmesin ama saygılı olun..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt