Şike cezası düşüyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike cezası düşüyor

Cevap: Şike cezası düşüyor

Adam zimmetine para geçiriyor,parayı menfaatleri için kullanıyor ve suç ağır oluyor ? (!)

Neden ? Çünkü futbol bir oyun...

Hımmm evet bayağı paralı bir oyun,bazen şakası yok !

Yazanlara katılıyorum bir sürü ağır suçtan belki daha fazla para dönerken bu futbolda ceza niye ağır ?

ohh ne güzel artik herkez istedigi gibi sike yapsin nasil olsa sonunda hapis yokya,gercekten böyle sacma birsey olamaz

12 sene gercekten cok fazla....ama alt limit 1 senede cok az...paraya dönüştürülmeden 1 sene hapis cezası olsun...

12 sene gercekten cok fazla....ama alt limit 1 senede cok az...paraya dönüştürülmeden 1 sene hapis cezası olsun...

ne yani aziz pisliği 1 sene yatacak sonra çıkıp komplo komplo deyip yaygara yapacak birşey söylimmi aziz içerden çıktığı zaman herşeyi bırakıp galatasaray'a da böyle bir leke bulaşsın diye varını yoğunu ortaya koyacak zaten herşey onun galatasaray kompleksi yüzünden geldi bu hallere düştü. o yüzden içerde çürüsün gitsin.

öylede renktaş aziz 2 sene yatıp çıksın cezası kanıtlanarak bu ezikler yine en büyük başkan diye karşılamalar yapar hiçbirsey olmamış gibi devam ederler yüzsüzler

Yazık ki ne yazık. Birde cezalar çok ağır diyenlerde var. Şike yapana ceza 1 yıla inerse bu tutuklanmayacaklar demektir. Öyle olursa bundan sonra şike yapmayan kulübün başkanı salak oğlu salaktır. Ben triyonları cebime indirecem en kötü ortaya çıksa bile 20bin tl ceza ile yırtacam oh ne güzel. Azize bundan sonra şikenin kralını hemde açık açık yapar, yaptırır. Eğer bu yasa geçerse AKP fenerlilere yaranacam derken vicdani olarak yara alır. Gelecek seçimde dibe gömülürler. Göreceksiniz.

Adam zimmetine para geçiriyor,parayı menfaatleri için kullanıyor ve suç ağır oluyor ? (!)

Neden ? Çünkü futbol bir oyun...

Hımmm evet bayağı paralı bir oyun,bazen şakası yok !

Tamamen katılıyorum.Tamam, cezalar çok ağır gibi görünüyor belki ama sonuçta ortada çok büyük paralar dönüyor bu işe "futbol sadece bir oyundur" şeklinde bakmak abesle iştigal! Bu insanlar tescilli ev hırsızlarına rahmet okutur.

Son kez yaziyorum beyler :)

aziz ve tayfasi iceride olsunlar disarida olsunlar yeminle hic umrumda degil. febenin ve sike yapan diger takimlarin cezalari verilsin, kume dussun, sonra da ne yapacaklarsa yapsinlar.

Dagilin :asd:

Bana deselerki adam kaçarıp tecavüzü geçtim,tacizin cezası idam olsun bana ne derim olsun,niye gocunayımki

Şike yapmanın cezasından neden bu kadar korkuyorlar,kendilerine güvenmiyorlarmı?

arkadaşlar ceza alınacakki şuan böyle bir değişiklil yapılıyor suçsuz olsalardı daha sonra bu düzenleme yapılıyor suç işlenmiş cezası fazla deniyor indirsinler ama suçu sabitlensin şikeci damgasını yesinler ve küme düşsünler yeterli benim için

arkadaşlar ceza alınacakki şuan böyle bir değişiklil yapılıyor suçsuz olsalardı daha sonra bu düzenleme yapılıyor suç işlenmiş cezası fazla deniyor indirsinler ama suçu sabitlensin şikeci damgasını yesinler ve küme düşsünler yeterli benim için

bizde bunu diyoruz renkdas :)

Üst Alt