Şike de Var, Teşvik de Var


ec842209356_sike.jpg
Etik Kurulu dün VATAN’ın yazdığı gibi ana mütalaasını TFF Başkanlığı’na teslim etti, ortaya çıkan sonuç vahim.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Şike De Var Teşvik De Var - VATANTayfun Bayındır etik kurulu raporu tertemiz iddiasını ortaya atan adamdı. O bile bunları yazdıysa Baransu'nun dedikleri %100 doğrudur.
 
Cevap: Şike de var Teşvik de varhadi inşallah doğrudur bu haberler yarın zaten sızar bir yerlerden rapor uefa nında eline geçtimi seyredin cümbüşü
 
Cevap: Şike De Var Teşvik De Var"Bu yoldan bizi döndüremezler, davamızın arkasındayız. Bu bizim namus davamızdır" diyen fb yönetimi ne oldu da CAS'taki davasından bir anda vazgeçti? Bu işin böyle olacağı belliydi. Tek ümidim UEFAve FİFA! Federasyon'a ve fenere sağlam bir tokat çarparlarsa akılları başlarına gelir belki...
 
Cevap: Şike De Var Teşvik De VarÇanta içindeki para bilet parasıymış....Çok komik. Telefon dinlenip takibe alınıyor, trafik kontrolu diye durdurulup paraların fotosu çekiliyor. Daha maç oynanmadan nasıl bilet parası oluyormuş ?
 
Cevap: Şike De Var Teşvik De VarÇocuk ta yaparım kariyer de der gibi birşey olmuyor o zaman. Yani şikeyi de yaparım teşvik de veririm birde ceza almadam yırtarım diyorlar.
 
Cevap: Şike De Var Teşvik De VarBu Fener yöneticilerinin susması normal değil bence.Mutlaka birşeyler patlayacak içlerinde ama görüceğiz.
 
Cevap: Şike De Var Teşvik De Varİyi de şimdi madem bu kadar şike ve teşvik var, bunların küme düşmesi lazım.Marsilya teşvik teşebbüsünden küme düşmedi mi, yanlış mı hatırlıyorum.
 
Cevap: Şike De Var Teşvik De VarOrtalığı sulandırma çabaları. Ceza falan almayacaklar, şike falan da yok. O zavallı adam boşuna orada yatıyor. Madem şike yok, teşebüüs yok, teşvik yok. O adam neden hala içerde, hiçmi vicdanınız sızlamıyor. Ha o adam suçlu olduğu için içeride ise, neden etik kurulu saçmalıyor.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt