Şike Kararları Açıklandı ! - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Kararları Açıklandı !

Cevap: Şike Kararları Açıklandı !

İbrahim Akın'ın avukatı Hakkı Kurtuluş, "Birilerinin gönlü olsun diye İbrahim Akın'a ceza verildi" dedi.

Birde bakarsin, bütün türk Takimlari, Galatasaray dahil MEN Cezasi alir...

ozamand bütün "lobiler" , "TFF" istedigini alir. fener kümeye düseydi, biz gelen 3-4 yil ligi domine ederdik, cok rahat. Korkdular, hepsine ceza gelsin istediler.

Oyunlar, yavas yavas tamamlanior.

arkadaslar az önce ekledigim videoyu ben hazirladim icinde yazida var , izleyin

[video=youtube;ejEY-Btu4VU]https://www.youtube.com/watch?v=ejEY-Btu4VU&list=UUPM5-JFrstfk9frb65L86gw&index=1&feature=plcp[/video]

Antuya girdim az önce üyeliğimin şifresini buldum da...:D

Baktım ne yazıyorlar diye...

Ameleler harbi korkmuşlar...

Tam bir karamsarlık havası hakim...

UEFA bunlara okkalı tokadı basınca görücem...

beyler almanyadan arkadasımla konustum bütün avrupa ayaga kalktı diyor nasıl göz yumuyorsunuz diye

Allahım sana gelıyorum uefa kesın öpecek artık

Uefa TFF'den aldığı raporda şikeye rastlarsa yani, Şike sahaya yansımış derse Türkiye Avrupadan men edilecek, hem Kulüp bazında hem milli takım.

bi muhabir bunu yazmıs ne kadar dogru bilmiyom

ondan sonra federayon binasını yakmak kalır bize. hemde iclerinde bu şerefsizler varken. cani yapacaklar beni en sonunda.

alman yadan arkadsımla konustum simdi ortalık ayaga kalktı dıyor

yalan ya , nerde ortalik ayaga kalkti, hic bir sitede yok ,tv de yok , is yerinde hic bir Alman birsey demedi sormadi. Almanlarin isi gücü yok bizim icin Ayaga kalkacaklar. öyle yapilari yok zaten. haa DFB dilekce gönderdiyse UEFAya bilmem. Bugünün bild gazetesine baktim orda bile bundan tek satir yok

bende almanyada üniversiteye gidiorum, yani ana dill :D

neyse konu bu degil.

Bakalim bizim Yönetim napicak..

yalan ya , nerde ortalik ayaga kalkti, hic bir sitede yok ,tv de yok , is yerinde hic bir Alman birsey demedi sormadi. Almanlarin isi gücü yok bizim icin Ayaga kalkacaklar. öyle yapilari yok zaten. haa DFB dilekce gönderdiyse UEFAya bilmem. Bugünün bild gazetesine baktim orda bile bundan tek satir yok

Aynen, bende böyle bir haber bulamadim.

GSye kimse ceza veremez. Milli takima ne verirlerse versinler umrumda degil. TFF düsünsün orasini

ulan emek verdigim video izlenmiyor bile ula bakin suna zorla karrrrrdesim

[video=youtube;ejEY-Btu4VU]https://www.youtube.com/watch?v=ejEY-Btu4VU[/video]

Üst Alt