Şike Kararları Açıklandı ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Kararları Açıklandı !

Cevap: Şike Kararları Açıklandı !

Türk futbolunun bittigi gun bugundur ozaman. birdahada maç izlemem bu leke temizlene kadar.

Ben yokum boyle kirli islerde

f5 in küme düşmesini beklemiyordum ama en azından puan silerler sanıyordum ...

Adamlar demek boşuna maa nın puan sileleim üstünü kapayalım önerisine karşı çıkıp 1 puan bile sildirmeyiz dememişler .

f5i tebrik ederim gerçekten tebrik ederim , resmen güç lobi gösterisi yaptılar ...

Yemin ediyorum Hitler'in Yahudilere uyguladigi seyleri butun Fenerbahce camiasi yasasin diyorum bu benim en buyuk dilegim

Geçmiş olsun beyler UEFA g.tümüze tekmeyi koyacak.Ben UEFA başkanı Türkiye'yi ömür boyu kupalardan men ederdim.

Biz kendimizi büyük sanıyormuşuz demek ki... Fener bizden daha büyükmüş..Vayy beeee....

Şimdi bu kararlardan sonra İlhan Ekşioğlu'nun 12 puanı mı silindi anlayamadım.

Şekip ve İlhan'a şikeci demişler, Fener'e ise ceza yok. Yani bu nasıl iş, ben hiçbir şey anlamadım. Kulüp yöneticilerine serbest mi yani şike yapmak?

Futbolla alakamı şu dakikadan itibaren kesiyorum.Herkese iyi geceler

Cevap: Şike Davası Kararları Açıklandı !

--------

Teksasa Hoşgeldiniz !!!!!

zx.png

Ya ne desem bilemiyorum. Onca konuşulanlar falan, haberi görünce zaten direkt güldüm. Hala da gülüyorum. Sinirden veya başka bir şeyden her neyse.. :)

Üst Alt