Şike soruşturması basketbola sıçradı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike soruşturması basketbola sıçradı

Cevap: Şike soruşturması basketbola sıçradı

Nasıl bir kulüptür bunlar ya utanıyorum böyle bir türk kulübü olamaz..

bende tüm maçları benchin hemen arkasından izleyen biri olarak şunu net bir şekilde söyleyebilirimki, tüm maçlarda fb lehine düdükler çalındı. rakip coach neredeyse maçın tamamında hakemleri baskı altına çalışma adına susmadan her pozisyona itiraz ederken zar zor çalınan teknik fauller, oktay hocanın ilk ciddi reaksiyonunda kolayca çalındı..

onların sahasında shippin son saniye basketiyle kazandıgımız maçdada, top shippe gelmeden önce andrice daha sorada shiipe cok net fauller vardı. (yani shippin sayısının normalde basket faul olması gerekiyordu)

yukarda bir arkadasımız 2 takımada eşit hatalar yapıldı demiş kesinlikle katılmıyorum.. nadiren bizim lehimize çalınan düdükler, ondan önce hep fener lehine yanlış kararların aşırıya kaçdıgı dakikarda verilen eyyam kararlarıydı.

Zaten ortada haksız bir rekabet var. Adamlar kendi bileğinin hakkıyla basketbolda şampiyon olamayınca Ülker ile birleşmiş,adını paylaşmış ve utanmadan 5'te 5'ler falan diyorlar.

Ve hala bu işlere kalkışıyorlarsa yuh diyorum...

Utanmadan bir de pankart açmışlardı bildiğiniz bir oyun varsa onu oynayalım diye...

Utanmadan bir de pankart açmışlardı bildiğiniz bir oyun varsa onu oynayalım diye...

Cevabımızın da ne kadar doğru olduğu çıkıyor işte ortaya.

130834300824440.jpg

dünyanın en çok takip edilen en çok göz önünde olan sporu futbolda şike yapmaya cesaret eden takım diğer branşlarda da mutlaka yapmıştır zaten

TBF inşallah TFF gibi mallık yapmazda indirir şu ezikleri.

Sike yaptiklarini Fenerliler disina zaten herkez biliyor, gerci Fenerlilerde biliyordur ama kabulenmek istemiyorlar iste.

ben bayan basketboldan daha süpheliyim. 3 kere son macın hakemleri degişti.

Sike yaptiklarini Fenerliler disina zaten herkez biliyor, gerci Fenerlilerde biliyordur ama kabulenmek istemiyorlar iste.

Olay kabullenmek degil. Adamlar diyorlar ki, "herkesin sike yaptigi, bize karsi oldugunu duzen"de, Aziz iyi ki, sike yapmis. Sadece disa farkli turlu vuruyorlar. Oyle bahane yaratmislar kucucuk dunyalarinda.

Hem kadınlar hem de erkeklerde final maçlarının tümünü izledim.Kadınlar serisinde özellikle açıkça şike yapıldığnı düşünüyorum.Hatta bir maçtan sonra kaptan Işıl Alben "emeğe saygı" istemişti hakemlerden.

Erkeklerde de final serisinden çok play off'lardan önceki son iki hafta maçları çok dikkat çekiciydi.Özellikle de Edirne'de oynadığımız Olin Edirne maçında Oktay Mahmudi'yi bile çileden çıkaran kararlar verdi hakemler.Galatasaray'ı play off'ta Banvit'e rakip yapmaya çalıştılar.Sanırım böylece Fenerbahçe'nin iki güçlü rakibi birbirine kırdırılacaktı ama sonraki hafta Galatasaray bu kez Antalya'ya beklenmedik şekilde yenilince:)çeyrek finaldeki rakibimiz BJK oldu.Ve sonuçta Fenerbahçe'nin karşısına biz çıktık.Çok korkmuş olmalılar.

Şu hale bakın Medya son yıllarda başarısız diye bizi yerden yere vuruyor ama ezeli rakibimiz bizi hiç bir branşta şikeye başvurmadan yenemiyor:b5:

azizenin olduğu heryerde şike olur. Adamın birkere suratında meymenet yok. Sırf 5te 5 yaptık falan dedirtmek için her branşta şike yaptılar. Voleyboluda incelemek lazım. Oralarda şike yapmak çok daha kolaydır. Gerçekten bu adamı göklere çıkarıp tanrı yapan fenerliler olduğu için beter olsunlar diyorum. İnşallah düşerler ve birdahada yıllarca kendilerine gelemezler.

ilginç değil ki . Futbol gibi dünyanın en popüler, en çok göz önünde olan, en çok takip edilen sporunda şike yapmaya cesaret eden adamlar basketbol gibi takip edeni daha az olan bilinirliği, göz önündeliği daha az olan bir sporda çok daha fazla şike yapar

Üst Alt