Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı

Cevap: Son Dakika | Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı

Onu bunu boşverinde,MAA istifa ederse yandım gülüm keten helva !

Dün UEFA'dan Infantino açıklama yaptı, TFF en kısa zamanda, en doğru cezaları vermesi lazım diye. Bu saatten sonra UEFA her gün kapıyı çalacak, hadi kararını ver deyip duracak. Fb değişmesin demesinin sebebi de zaman kazanmak, işi uzatmak, zamanla sadece puanla kapatmak olayı. Eğer MAA bugün istifa etmezse en kısa sürede karar vermek zorunda.

Bu arada Fenerbahçe Jimnastik Kulübüne amatör kümede başarılar.

sow'da yalan oldu hahahaha nerde sow nerde :D

MAA istifa ederse iyice kaosun içine giricez.Karar alma uzar ve bizim Avrupa'da tehlikeye girer.Fenerin istediği de bu..

Beyler şimdi biri özet geçsin kesin olarak ne olacak biz mi kazandık yoksa? :)

Kongreden çıkan sonuç

1-FB'yi kollayanlar Beşiktaş,Orduspor,TFF

2-FB'yi savunanlar FB,Beşiktaş,Havhav ve 3-4 süper lig kulubü daha(ama sesleri pek çıkmadı)

3-FB düşsün diyenler Galatasaray,Bank Asya,Alt Ligler (geçen sezon mağdurları)

Açmazdakiler

1- TFF

2- FB

Kaybedenler : Yıldırım Demirören

Muhtemel Kazananlar : Galatasaray veya Fenerbahçe

1-Eğer TFF istifa etmezse Galatasaray kesin kazandı,çünkü bu sezon olmasa da en geç 6 aya FB kesin küme düşecek.Yoksa Uefa bipler.

2-Eğer MAA hemen istifa ederse kongre de kazananın Fenerbahçe olma ihtimali yüksek.Nedeni yeni gelecek TFF süreci uzatır ancak yeni gelecek TFF BAŞKANININ KİM OLACAĞI KAZANANI BELİRLER UZUN VADEDE.

İşin Uefa tarafı ise tek bildiğim adamlar kararlar 2-3 aya verilsin,süreç daha uzarsa Türk Futbolunu bitiririz demiş belli ki TFF istifa ederse TÜRK FUTBOLUNU BİTİRECEĞİNİN FARKINDA VE VİCDANEN BUNUN YÜKÜNÜ TAŞIYAMAYACAKLARININ BİLİNCİNDELERSE GİDEMEYECEKLERDİR, VE SEVE SEVE FENERLERİ'Nİ KÜME DÜŞÜRECEKLERDİR.

Son söz GALATASARARAY TARAFTARI OLARAK BUNDAN SONRA SÜRECİN GALİBİNİ BELİRLEYECEK SÜREÇTE BU HAFTA Kİ SHOWLAR'A BENZER PROTESTOLAR ARTARAK SÜRMELİ ,ÇÜNKÜ HENÜZ KAZANAN NET DEĞİL,HELE BU ''SATILMIŞ MEDYA'' VARKEN HİÇ DEĞİL.

s.a. işlerin yoğunluğundan anca bakabildim foruma . Oylama açıkmı kapalımı olmuş arkadaşlar.

opala

yemin ediyorum bi b..k anlamadım diğer tarafta Galatasaraylılar seviniyor fenerbahçe kesin küme düşüyor diye bu tarafta fenerbahçe taraftarı seviniyor kafam karıştı

antudan enstantaneler :)

Nedim Türkmen:" Ali Koc TFF`ye Uefa`yi ciddiye almayin dedi. Bunun üzerine bende, siz ciddiye almiyorsunuz dedim ama sizi Avrupa`ya almadi Uefa. Bunun üzerine Kenan Yarali bana bos konusma dedi bende siz kimsiniz bana bunu diyorsunuz dedim. Ardindan üstüme yürüdü ve yumruk atmaya kalkti. Bir linc ortami dogmaya baslamisti. Olay bu. Kendisini mahkmeye verecegim."

Arkadaşlar 58. Madde değişmediğine göre fenerin 3.lig veya Amatöre kadar inmesi gerekiyor dime ?

Vederson, adliyede

FUTBOL Giriş Saati : 26.01.2012 14.18 Güncelleme : 26.01.2012 14.18önceki haber sonraki haber

Şike iddialarına ilişkin hazırlanan iddianamede adı geçen Vederson, Bursa Adliyesi'ne geldi.

Futbolda şike iddialarına ilişkin hazırlanan iddianamede adı geçen Bursaspor'un sol kanat oyuncusu Gökçek Vederson, Bursa Adliyesi'ne geldi.

Avukatı ile Bursa Adliye'sine giriş yapan Vederson, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Vederson, futbolda şike iddialarına ilişkin hazırlanan ve özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen iddianamenin sanıkları arasında yer alıyor.

Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 12 Aralık 2011 tarihinde, futbolda şike iddialarına ilişkin hazırlanan iddianamede adı geçen Gökçek Vederson'un da aralarında bulunduğu 28 kişi hakkındaki seyirden yasaklanma cezasının kaldırılmasına hükmetmişti.

Ntvspor da adamın biri çıkmış Fenerin istediği oldu diyor kim o angut ya? Ulan fener 1 ya önce değişsin diyordu bu süreçte en düzgün duran kulüp Galatasaray' dır. yani Galatasaray'ın istediği oldu. Sinirim bozuldu ne dandik medyamız var ya..

Üst Alt