Üye Görüşü - Şikeciler Süper Kupa Maçına Çıkmazsa Kulübümüz Nasıl Bir Tavır Takınmalıdır? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Şikeciler Süper Kupa Maçına Çıkmazsa Kulübümüz Nasıl Bir Tavır Takınmalıdır?

Bundan 10 yıl önce TBF'nin aldığı iğrenç kararları hala unutmuş değilim. O gün ben bir rakip takım taraftarını bıçaklamaktan arkadaşım engel olmuştu. 18 yaşında insana böyle bir nefret oluşturmuştular TFF'si TBF'si. Ertesi gün aklım başıma geldi ve böyle bir olay yaşamamak için yemin ettim 4.yıldızı takalım bir daha Türkiye'de sporu takip ermeyeceğim. Nitekim öyle oldu son oynanan Rizespor maçında gol yedikten sonra zaten zevksiz geçen maç son maçım oldu. 2020 Pandemi döneminde bir bakayım dedim ve Rize maçıyla bırakmış olduğum Türk Sporuna geri döndüm. 10 yıl önce ben bir şeylerin güzel olmasını ilerleme kat etmesini diliyordum. Şuana bakınca bırakın güzel olmasını 50 kat geriye gitmiş ülke futbolu kaos içinde. Neyse eski ben değilimde sakin kalabiliyorum! Bugün gelinen noktada yine geçmişte Doktor Nazım gibi Atatürk'e suikast girişimde bulunan Ananas çocukları bizi terörist ilan ediyor. Sanki Polis aracını deviren bizmişiz, polis aracına saldıran bizmişiz, kendi stadyumunu yakan bizmişiz, Putin tezahüratı yapan... bizmişiz gibi bitti mi bitmedi! Bunlar ırkçılık yapar sonra ırkçılığı savunurlar, basketbolda yıllar önce Anadolu Efes gibi bir takıma saldırırlar. Hani diyorlar ya Galatasaray şöyle böyle bu ülkede Galatasaray, Trabzonspor hatta daha da genişleteyim kardeşleri de yok olduğunu düşünelim bunlar yine kendilerini mağdur gösterecek takım bulurlar. Aziz Yıldırım bunu voleybolda Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bank gibi spor kulüplerine devlet üzerinden gönderme yaparak yaptı. Tescilli şikecilerin olduğu ligde hala sakin kalmayı başaran varsa helal olsun diyorum. Umarım çekilirlerde bizde kurtuluruz ama onlarda o cesaret yok.

Ünal Aysal zamanında basket takımını maça çıkarmamıştı. O zaman bu asalaklar sahaya çıkıp maçı kazandıktan sonra dağılmışlardı. Şimdi bize şereften falan maval okuyorlar da en büyük kahpeler. Peki onu ne yapacağız?

Sadece U19 ile çıkarlarsa boşuna takımı Şanlıurfa'ya götürmeye gerek yok. Salalım bizim gençleri onlar tokatlasın bu şikecileri. Akman brolar, Beknaz, Gökdeniz, Eyüp, Jankat, Ali Turap falan çıksın zaten her türlü alırız.

Kupayı alıp, stadda çimde kaymalı, tribün turu atmalı bir kutlama yapmalıyız. Bir kupa sevinci ne kadar abartılırsa, o kadar abartmalıyız.

Üst Alt