Şikecilere UEFA'dan Kötü Haber: “Şikeye karşı toleransımız sıfır” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikecilere UEFA'dan Kötü Haber: “Şikeye karşı toleransımız sıfır”

Cevap: Şikecilere UEFA'dan Kötü Haber: “Şikeye karşı toleransımız sıfır”

mehmet ali birand tff paly of öncesi kararları almak zorunda kalıcak diyor

Umarım bomba Türkiyenin elinde patlamaz.Feneri kurtarıcam diye şebeklik yaparlarsa durum vahim.Gerçi padişahımız ne derse o olur. Görücez hükümetin demokratlığını

öyle gözukuyorki play ofta herturlu ş.ligindeyiz direkt olarak

tahkim başakanı şike sahaya yansımadı uefa ceza veremez diye atıp tutuyordu bugun infentinoyu dinledimi çok merak ediyorum

bence düşürülme olmaz ama play offa sokmama durumu olur gibi geliyor

bilmiyorum

Uefa zaten aksi birşey söylemedi daha önce.Hatta M.Ali Aydınlar,Rıdvan'a Uefa'yla eksi puanda anlaştık.Medyada çıkarsa Uefa'da bizde yalanlayacağız demişti.Uefa'nın yine aynı senaryoyu sürdürmediği ne malum?O yüzden erken sevinmemek lazım.

Hergun celiskeli haberler cikiyor................ne bu be ?

:sgr: :sgr:

arkadaslar bazilari ahmet cakar dahil,sike sahaya yansamis mi diye bir heyet kurulup bakilabilir demisti.hatta ben ve benim gibi eski hakemler bunu anlar demisti.bunu mac seyrederek anlayamazsin

02emin-%C3%B6zkurt.jpg

en cok bunun yüzünü görmek isterdim.uefa blöf yapiyor beyler ;)

fenerin düşmesi lazım bi tane fenerli arkadaşım var onunla iddasına girdim fener düşecek diye şimdiye kadar onunla girdiğim iddaları hiç kaybetmedim :D

arkadaslar bazilari ahmet cakar dahil,sike sahaya yansamis mi diye bir heyet kurulup bakilabilir demisti.hatta ben ve benim gibi eski hakemler bunu anlar demisti.bunu mac seyrederek anlayamazsin

valla bu saatten sonra ancak telegol tarzı futbol programlarında kurarlar o heyeti

----------

Aziz Yıldırım son savunmasında 34 kez Galatasaray ismini kullanmış...

Bunlar " Darağacında bile olsak son sözümüz Fenerbahçe " demiyorlarmıydı ?

Eeee noldu şimdi....

Bu kirmizi isaretledigim yerleri okusaniz yeter. Herifler iki tane hakeme sike yapmamalarina ragmen böyle bir ceza vermisler, gerisini siz düsünün. Bi de Yunanistan'daki olaylar var.

Bu is artik ya FB ceza alacak ya da hepimiz men edilecegiz noktasina geldi. TFF ve sikeciler artik uzatmalari oynuyorlar, bu sezonu belki kurtarabilirler ama sezon sonunda Uefa, FB'yi yine CL'ye almayinca ne yapacaklar ? Play Off öncesi hersey belli olur gibi, az kaldi zaten.

Sezon basindan beri bunu anlatmaya calisiyoruz halen daha pazarlik haberleri yapiyor turk medyasi.

Sezon basi devre arasi ve son gunlerde her dedigimiz ayni.

Sikenin agirligi, sahaya yansimasi yansimamasi bunlarin hic birinin onemi yok.

Polis yakalamis fotoraf uzerinde telefon dinlemeleri var, saga sola aktarilan paralar var tapeler suc ustune suc gosteriyor bunlar UEFA nin sifir tolerans anlayisinda yuzde yuz FUTBOL CEZASI VERMESINE YETER! bizim medya halen daha yok yapmicaklar yok birsey olmiyacak olsada azicik ucundan... FB basini hic kafanizi yormayin, Turk futbolundaki para duskun ego manyaklar hic korkmayin UEFA azicik ucundan degil tam anlamiyla verecek....

tek gururumuz Sike ye karismamis Galatasaray. Avrupa maclarinda yabanci yorumcular bile diyecekleri tek sey "TURKIYE LIGINDE BUTUN TAKIMLARIN KARISTIGI SIKE OLAYLARINDA PAYI OLMAYAN 1-2 TAKIMDAN BIRIDIR GALATASARAY"

MALI anlastik diyorduya ,hepsi bence palavraydi.uefa/fifa italya,fransa,yunanistan,isvicre gibi ceza almis ülkeleri karsisina almaz

Türkiye Futbol Federasyonu doğru, gerekli kararları alacak, yerindenlik durumu var. Yerinde alınacak kararlar var. Bunlar Türkiye’de, Türk makamları tarafından alacak. Bu kararlar alındıktan sonra biz durumu inceleyeceğiz. Herhangi bir karar da alacak değiliz. Onlar ne yapılacağını biliyor. Şikeye karşı toleransımız sıfır.

Burası çok önemli işte. TFF'nin artık gerekeni yapması farz oldu :asd:

playoftan önce birşey beklemeyin yinede. Sezon sonu ne olacaksa olacak ama bu sezonu bir şekilde tamamlayacaklar.

---

Cezaların bir an önce verilmesini isteyenlere karşı uydurulan bir yalandı...

Böylece zaman kazanmak en büyük amaçları idi...

Hesapta " Aga hiç zorlamayın kendinizi, ceza falan olmayacak saldırıp durmayın, bizi rahat bırakın " dediler...

Ve kaçmak içinde bir anlamda Genel Kurula garanti vermiş oldular... Tabi sözde !!!

MALI anlastik diyorduya ,hepsi bence palavraydi.uefa/fifa italya,fransa,yunanistan,isvicre gibi ceza almis ülkeleri karsisina almaz

Üst Alt