Şikecilere Umut Vermediler! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikecilere Umut Vermediler!

Cevap: Şikecilere Umut Vermediler!

3rc11.jpg

Olayı çözmüş dağılabiliriz.

Infantino Rizeliymiş...

Infantino:Ceza vermezseniz biz veririz daha önce görevden aldığımız federasyon başkanları oldu,nooldi rengin soldi

TFF göstermelik -puan cezalarını basar belki tahkim iptal eder ama UEFA acımaz en az 2 yıl men eder Avrupa kupalarından.

26433.jpg

Infantino'nun Trabzon'la bağlantısı var diyen Bedri Baykam'ın sanatçı olduğu ülkede aydınlanmanın Avrupa'dan 300 sene sonra gelmesi normal

Platini de akilli adam haa..

Platini: "Dinle beni yegen. Ben baskanim, bana yakismaz. Kirbaci sen vuracaksin Gianni".

Infantino: "Zevkle dayi".

Allah'ım, yaradınsın, bize-doğaya can verensin, haklıyı mazlumu görür zalime felaketlerin en büyüğünü verensin. Bedri Baykam'a doğru yolu göster ya da bize büyük bir sabır ver bunlar etrafımızdayken bizi yanlışlıklardan uzak tut ya Rab.

Üşenmedim adamların söylediklerini baştan sona okudum... Resmen acele edin yoksa biz yapacağımızı biliriz demişler. UEFA başından beri duruduğu pozisyonda ve Şikecilerin ceza almaması bu durumda mümkün değil. Bu ceza düşmemi olur puan silme mi plur orasını bilemem ama ceza verirler. Federasyon hiç ceza vermese bile bu adamlar mümkün değil Şikecileri Avrupa kupalarına almaz....

Tüm bunlra rağmen medya hala insanları nasıl kandırıyor anlamıyorum... Düşme yok aynen devam ....Yaw arkadaş okuma mı bilmiyorsunuz gözünüxe tren mi kaçtı? Tamam haberi manipüle etmeye çalışıyorsun anladık da bu kadar da olmaz ki.... İnsanları mal mı zannediyorsunuz? Rant kavganız da şikeciler için yaptığınız bütün kavgalarda çok yakında gümleyecek haberiniz olsun... O zaman yaparsınız bol bol atmasyon haber....

Bedri Baykam akli basinda birisi gibiydi ya da ben øyle algiliyordum. Demekki Fenerbahcelilik de biraz gariplestirmis onu. Bence ønemli birisi fakat iste demekki Fenerbahcelilik durusu sanatci kisiliginden dolayi olmasi gereken toplumsal duyarlik ve toplumsal vicdanini unutturmus.

Bir de sundan nefret ediyorum. Turkiye'de ne olsa hani birisi gidip yolda birisini vursa yakinda o da diyecek cemaat bana oyun oynadi diye ya da øtekisi olsa diyecekki bu Kemalist burokrasinin bir iftirasi. Nedir bu sacmalik ya. Aziz falan bile tam okumadim savunmalarini falan da biraz bakmistim o bile buna benzer noktalardan vurmaya calisiyor.

Üst Alt