Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildi


Ntvspor Son dakika : Yasada öngörülen 5-12 yıl hapis cezasının 1-3 yıla indirilmesi ile ilgili madde TBMM'de kabul edildi.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiEEE Aziz amcaları içerde. Bizim başkanımız içerde olsa 5-12 yıldan 1-3 yıla düşürmek için değil 10-15 yıla çıkartmak için uğraşırlardı.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiÇok seviyorum canım vekillerimi.Gece gündüz çalışıyorlar bizim için.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiTimsaha yatan fenerliler umarım biliyorlardır A.Y nin sadece şikeden içeride olmadığını.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiAzize içerden erken çıksa ne olur. Şikenin Tff ve Uefa tarafından ayrı cezası olacak. Ezikler zaten ceza alacak. Herhalde o kadar pislikten sonrada azizeyi tekrar başkanlığa getirmezler..Çakardan değilse Azize artık toprak sahalara bile zor girer..
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildibunların şampiyonlugu alınteriyleydi dimi. bizde yedik. cezalar zaten durup dururken düşürüldü.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiAziz yıldırım hakkında 82748274872 ayrı suçlama var.Bu yasanın değişmesi bişey ifade etmiyor yani.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildiİyi halden falan o 3 yıl da gider hatta mahkeme Aziz'e borçlu çıkar.296473_10150350390676342_188147186341_8240578_2135658648_n.jpg
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildipara cezasına çarptırılmaması güzel. zaten futboldan men edilcekler ama aziz 1 değil bikaç suçtan içerde.o yüzden hani işte bi süre serbest takılma şansları var ya işte o aziz için zor. silah kaçakçılığı ,çete örgütü liderliği suçlarıda var azizin.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiBiz millet bu olayi tam anlamadi kaliba.

Aziz sadece sikeden degilki suc orgotundende icerde.Yani kolay kolay cikamaz
gelde laf anlat. zaten addaya gider gibi bi süre serbest kalacaklar ama suçlu bulundukları zaman tekrar hapise döncekler. ama aziz 1-3 yıl değil diğer suçlarından dolayı daha fazla yatabilir.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiBu kanunu nasıl oraya kadar getirebildiler, külüplerin yöneticilerinden,tffdeki herkese, milletvekilerine vs hepsine yazık:mad:

Tek umudum Cumhurbaşkanı. Tüm taraftarlar toplanıp Cumhurbaşkanına twitter hesabından bu yasaya olan tepkimizi dile getirmeliyiz. Yokmu organizasyon yapacak birisi?
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildibence bu düzenleme içerdekilere son bir defa şans verme amaçlı yapıldı, sonuçta azizi geçtimde tayfur gibi bir adamda var, zaten çok önemli bir düzenleme değil şikeci damgasını yedikten sonra ha 3 yıl yatmışsın ha 10 yıl.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiBu yasa mecnuna yaramıyor çünkü örgütten sabit suçu varmış. Aziz ve ekibi çıkarsa Mecnun hepsini yakar. Bütün bildiklerini savcıya anlatır.Çakar'ında dediği gibi mecnun bu yüzden serhat uluerenle mesajını herkeze verdi. Ben yanarsam hepinizi yakarım.Olduda Azize çıktı diyelim, Fb ceza almayacak diye birşey yokki onlara ceza verilecektir. O kadar cezadan sonra Azize insan yüzüne nasıl bakacak. Fbde artık bir zahmet kulübten içeri sokmaz.
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul EdildiBu yasa mecnuna yaramıyor çünkü örgütten sabit suçu varmış. Aziz ve ekibi çıkarsa Mecnun hepsini yakar. Bütün bildiklerini savcıya anlatır.Çakar'ında dediği gibi mecnun bu yüzden serhat uluerenle mesajını herkeze verdi. Ben yanarsam hepinizi yakarım.Desene renktas cumbus var
 
Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildibence bu düzenleme içerdekilere son bir defa şans verme amaçlı yapıldı, sonuçta azizi geçtimde tayfur gibi bir adamda var, zaten çok önemli bir düzenleme değil şikeci damgasını yedikten sonra ha 3 yıl yatmışsın ha 10 yıl.
Aynen öyle serbest kalsa ne olur. Damgayı yemissin.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt