Şimdi Oturabiliyor musun Meriç Tunca? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şimdi Oturabiliyor musun Meriç Tunca?

Cevap: Şimdi Oturabiliyor musun Meriç Tunca?

Lağım faresi bile bu denyodan daha sevimlidir.At tuvalete üstünede sifonu çek, o kadar gereksiz bir mahlukat.

:) Ulan Meriç alem adamsın.Her defasında kapakları almaktan bıkmıyorsun ama bizlede uğraşmadan edemiyorsun:) O gülmekten öldüğün adam 12 m euro gibi bir rakama satıldı.Senin takımındaki yerli oyuncuların kaç tanesini toplasan 12 m euroya satabilirsin:)

Allah aşkına biri beni durdursun..

Durdursun ki, gülmekten ölmeyeyim... :haha:

bir insanda ar yoksa o insandan uzak dur eminim şimdi arda fbde haberlerini (yalanlarını) ne zmn yayınlasam diye düşünüyodurr

bu adamın leş fenerin amigosundan farkı yok yazıları da öyledir,oturabiliyor mu çok güzel bir soru ama sanmıyorum oturabildiğini

gulen_maymun.jpg

Pardon, yanlış resim.

Gerçeği;c

5e1702dd2065dd6ceacbf3dc320af681_1264816059.jpg

Gercegi ile taklitii arasında hiçbir fark göremiyorum hatta taklidi daha bir insan suretine sahip

Gercegi ile taklitii arasında hiçbir fark göremiyorum hatta taklidi daha bir insan suretine sahip

bu yaratıcı resmi koyarak espiri zekasını ortaya koyan degerli renktaşıma binlerce teşekkür ediyorum.ya ne güldüm .allah razı olsun arkadaşım.birde canlılar ikiz derlerdide inanmazdım.gelde bu resimdekilerin benzerliğini gördükten sonra inanma.:)

Üst Alt